ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

3M İş Güvenliği Ürünleri

3m iş güvenliği

3M iş güvenliği firması, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir konglomerattır. Firma, 13 Haziran 1902 tarihinde beş iş adamı ortaklığında bir madencilik girişimi olarak Amerika'nın Minnesota eyaletinde faaliyete geçmiştir. Düşük kaliteli minerali keşfetmek, deneyimsiz şirkete erken bir son verebilirdi, fakat kurucuları ısrar etti. Neden? Niye? Çünkü o ilk yıl çok daha önemli bir şey doğdu: bugün 3M'in temelini oluşturan yenilik ve işbirliği ruhu. Bu nedenle vazgeç demek yerine farklı malzemelere yöneldiler, bunları farklı ürünlere uyguladılar, önemli yatırımcıların güvenini kazandılar ve yavaş yavaş satışları arttırarak büyümeye başladılar.

 

3M iş güvenliği firması, bantlar, aşındırıcılar, tabela ve işaretlemeler, laminatlar, pasif yangın koruyucu ürünler, kişisel koruyucu donanım ürünleri, temizlik malzemeleri, diş ve ortodontik ürünler, elektronik devre ve yazılımlar, yapı malzemeleri, tıbbi ürünler, araç bakım ürünleri ve optik filmler dahil olmak üzere 60.000'den fazla ürün imal etmektedir. 3M iş güvenliği firmasının tutkularından birisi de, her tip endüstri ve çalışma ortamındaki çalışanların güvenliği ve sağlığını koruma altına almaktır. Bu tutku, 3M iş güvenliği firmasının devamlı olarak teknolojileri, disiplinleri ve endüstrileri yenilemesini sağlayarak sizi ve çalışanları emniyette tutup korumayı sağlamaktadır.

 

Sizlere mevcut en etkili korumayı sağlayan rahat ve iyi tasarlanmış kişisel koruyucu donanım ürünlerini sunmaya çalışıyoruz. 3M iş güvenliği firmasının, çalışanlarınıza giyerken kendilerini rahat hissedeceği ürünler sağlamak için çok çalıştığına güvenerek 3M İşçi Sağlığı ve Güvenliği ürünlerini Propazar sitemiz ve şubelerimiz üzerinden sizlerle buluşturuyoruz. 3M kulaklık, 3M baret, 3M iş gözlüğü, 3M solunum cihazları ve bir çok 3M iş güvenliği ürününe 3M iş güvenliği sayfamız üzerinden ulaşabilir, ürünleri ve ürün fiyatlarını inceleyebilir ve en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.