ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

kenar köse carpma koruma.jpeg (98 KB)

Kenar Köşe Çarpma Koruma

İkaz ve köşe koruyucuları Nedir?

Tehlikeli noktalarda kişi güvenliğini sağlamak, cihaz ve demirbaşların zedelenmesini önlemek için üretilmiştir. Duvar, köşe vb. birleşim yerlerinde tehlike oluşturabilecek alanlara karşı etkili koruyuculardır.

Olası kazalardan sonra işlerin aksamasına yol açan personel devamsızlığı, makinelerin onarımı vb. için oluşacak zaman ve maddi kayıpları büyük ölçüde engelleyebilir.

Yüksek görünürlüğe sahip siyah-sarı şeritleri ile tehlike yaratabilecek köşe ve kenar gibi yerlerin farkındalığını arttırır. Olası kazalara karşı önlem alınması için etkili bir uyarı işaretidir.

profiller -30 C den +90 C ye kadar olan sıcaklıklara karşı üstün dayanıklılık gösterir. Nemli ortamlara karşı da dirençlidir. İç ve dış ortamlarda kullanıma uygundur. İş yeri nakil hatları üzerine, duvarlara, raflara, geçitlere, kapı ve makine üzerlerine kolaylıkla uygulanabilir.

Koruyucu Özellikleri

Özel üretim teknolojisi ile imal edilen koruyucular esnek bir yapıya sahiptir. Kavisli ve kavraması zor yerlere dahi kolayca monte edilebilirler. Ayrıca üst yüzeydeki kaplama sayesinde renk bozulması ve aşınmaya karşı yüksek dirençlidir.

ürünlerini diğerlerinden farklı kılan özelliği orta kısmında yer alan poliüretan köpük ile üst yüzeyi oluşturan poliüretan folyonun aynı anda üretilmiş olmasıdır.

Ters baskı tekniği ile üretilen bantların en dikkat çekici özelliği renkleridir. Bu özelliği sayesinde renk aşımına, solmaya karşı yüksek dirençlidir. En zor çalışma şartlarında dahi etkilenmez, renkleri zarar görmez.

Alt tarafında bulunan yüksek yapıştırıcı etkisi olan malzeme hafif ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.