İş Kulaklığıİş Kulaklığı

İş kulaklığı yüksek sesli çalışma ortamlarında kulakların korunmasının sağlayan en önemli kişisel koruyucu donanımlardan birisidir. Çalışma ortamında maruz kalınan yüksek ses kulak sağlığına zarar verdiği gibi birde kişinin konsantresini bozarak olası iş kazalarına yol açmaktadır. 80 dB’den yüksek seslere uzun süre maruz kalmak, kişide işitme kaybına yol açmaktadır. Bu nedenle yüksek sesli çalışma ortamlarında sesin şiddeti ölçülerek çalışanların kulak sağlığını korumak için önlemler alınmalıdır. bu önlemlerin başında kulak koruyucu kulaklıklar gelmektedir. Sizlerde kulak sağlığınızı ve çalışanlarınızın iş güvenliğini sağlamak için uygun iş kulaklığı çeşitlerine Propazar sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kulaklık Çeşitleri

Ense Bantlı iş kulaklığı, başbantlı iş kulaklığı, barete takılabilir kulaklık ve farklı kulaklık modelleri Propazar'da sizlerle.

Kulaklık Markaları

3M iş kulaklığı, Helberg iş kulaklığı, Delta Plus iş kulaklığı, Essafe iş kulaklığı,starline iş kulaklığı ve pek çok marka seçeneği ile iş kulaklığı çeşitlerine sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 ... 7
Toplam 159 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.