ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Propazar da Teknoloji Nasıl Kullanılıyor

PROPAZAR Teknolojinin Nimetlerinden Sonuna Kadar Faydanalarak Üstün Hizmet Kalitesini Her Gün Arttırmaktadır !

Nasıl mı?1- Propazar Mikro Yazılım Uygulamasını Stok, Cari, Ön Muhasebe, Genel Muhasebe, Satış, Sipariş vb tüm modülleri ile eksiksiz ve tam kullanır. Tüm teklifler Mikro Yazılım üzerinden verilir, alınan siparişler buradan takip edilir ve satınalma birimi / depo birimine yönlendirilir. Faturalandırma / irsaliye (Sevk) aşamasına kadar tüm süreçler yazılım üzerinden takip edilir.

2- Web sitemiz T-soft kurumsal alt yapısını kullanır ve Entegra yazılımı ile Mikro ERP programına bağlıdır. Tüm siparişler otomatik olarak ERP ye işlenir.

3- b4b.propazar.com sitemiz Nat yazılım alt yapısını kullanır ve Mikro ERP programına bağlıdır. Tüm siparişler otomatik olarak ERP ye işlenir.

4- b4b.propazar.com için hem APPStore da hem de Google play de Propazar Mobil İş Güvenliği Malzemeleri Uygulamamız mevcuttur.

5- Tüm datalarımız öncelikle Propazar sunucularında sonrasında ise günlük yedeklenerek Cloud sunucularımızda barındırılır. Propazar sunucularında drytek profesyonel modem ve firewall kullanılır.

6- SQL Server, Server 2019, Windows, Mikro, Eset Nod 32 vb tüm yazılımlarımız lisanslıdır.

7- Dell marka özel sunucular, kesintisiz güç kaynağı ve özel kabinler ile tüm datalar hızlı işlenir.

8- Mağazada Barshop hızlı satış uygulamasını kasa üzerinde kullanılır ve Ingenico yazarkasa entegredir.

9- Mağazada 2 adet tablet kullanılarak anlık fiyat ve stok tabletlerde görünebilir.

10- Propazar sınırlarına giren her ürün barkodu sisteme tanımlıdır. Barkodlar ile karışıklıkların önüne geçilir.

11- Tüm mail altyapımız Microsoft Office 365 üzerinde Exchange Server olup, mail güvenliği üst seviyededir ve Microsoft Teams ile işler düzenli takip edilir.

12- Propazar bünyesinde ve farklı ajanslarda 6 personel sürekli yazılım ve sistem altyapı iyileştirme ve geliştirmeleri için çalışmaktadır.

13- Yakın zamanda sevkiyat bilgileri de otomatik olarak paylaşılmaya başlanacaktır. Kargo ile yapılan gönderilerin takip bilgileri otomatik gönderilerek, araç ile sevkiyatlarda sevkiyat çıkış bilgisi otomatik olarak mail ile ilgili kişiye paylaşılacaktır.

14 - Mikro ERP ile müşteri siparişleri stoklarda yok ise veya farklı bir depodan gelecek ise depomuza girdiği anda eşleştirilir ve hızlıca sevk edilir.

15- Mikro ERP ile minimum / maksimum stok takibi yapılarak doğru stoklar tutulur ve doğru hizmet verilir.

16- Sanal santral ile 0 850 840 0776 nolu telefonumuz IP telefon santrali kullanılarak her an erişilebilir ve Türkiye 'deki tüm bayilerimiz ile bağlı durumdadır.

17- Kargo / Nakliye hatalarına karşı depomuzda mal kabul ve mal hazırlama bölümü özel olarak IP kameralar ile detaylı olarak kayıt altındadır. Giden ve gelen ürün kontrolü ekstra özen ile yapılarak kayıtlar uzun süre saklanmaktadır.
propazar teknoloji


Sizler de İş Güvenliği Malzemeleri ve kişisel Koruyucu Donanım alanında sorunsuz alışveriş, kurumsal çözümler ve doğru hizmet arıyorsanız PROPAZAR sizi bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.