Emniyetli-falcata-bicak-ve-maket-bicagi.png (71 KB)Emniyetli Falçata Bıçak ve Maket Bıçağı 

Tehlike Olmadan Emniyetli Kesim Yapmak Mümkün mü?

Emniyetli kesmek mi? Bakıldığında hem bıçak olup hem de tehlike olmaması zor gibi görünse de bunu ortadan kaldırmak artık mümkün.

Yüksek oranda kesilme alanında iş kazasının engellenmesini kim istemez ki ? Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren iş yerleri ve fabrikalar burada bir dönüm noktası yaratmayı başardılar. Artık sürekli kesme işlerinde emniyetli falçata ya da diğer bir deyişle güvenli emniyetli bıçakları kullanıyorlar. Bu sayede her hangi bir iş kazasının önüne geçerek iş verimi ve işçi güvenliğini sağlamış oluyorlar.

Yalnızca bir örnek:

Uluslararası büyük bir mobilya mağazaları zinciri kesme işlemlerini emniyetli falçata ya da diğer adıyla güvenli emniyetli bıçaklar ile yaparak yaralanmaların ve iş kazalarının sayısını sadece iki yılda yaklaşık %70 azaltabildi.

Emniyetli falçata ya da diğer adıyla güvenli emniyetli bıçaklar ile personelinizi korursunuz ve gider bütçenizi de elbette.  Çünkü önlenen her kaza izni günü ve süreçleri size çok ciddi bir külfet çıkarır ve bunların önüne geçerek tasarruf sağlarsınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15
Toplam 355 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.