ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kişisel Koruyucu Donanımlar

baret kask darbe emici şapkamaskeler ve filtrelerayak koruyucularİş Eldivenleri

İş GözlükleriKulak KoruyucularYüksekte Çalışma EkipmanlarıVizörler ve Siperlikler

İlk Yardım MalzemeleriKaynakçı MalzemeleriSolunum Seti SistemleriVücut ve Göz Duşları

3 4

KKD (Kişisel Koruyucular)

KKD (kişisel koruyucular), özellikle iş yerlerinde bir ya da birden çok güvenlik ve sağlık risklerinden korunmak veya bu riskleri en aza indirmek için kullanılan malzeme, cihaz veya aletlerdir. Kişisel koruyucu donanım ekipmanları, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında üretilir. Çalışanları korumaya yönelik tasarlanan ve üretilen bu ekipmanların kullanılması zorunludur. Ağır sanayi, şantiye, inşaat, madencilik, hastane, laboratuvar gibi hem açık hem de kapalı tüm çalışma alanlarındaki risklerin dikkate alınması ve bütün çalışanların bu risklere karşı korunması yasa kapsamındadır. Her sektörün kendine özgü riskleri vardır. Bu nedenle kişisel koruyucu donanımı mevcut olan tüm meslek gruplarında bu donanımları kullanmak zorunludur. Kişisel koruyucu malzemeleri temin etmek ve kullanımını denetlemek işveren sorumluluğundadır.
 
Her Bütçeye Uygun KKD (Kişisel Koruyucular) Fiyatları Ne Kadardır?
Çalışma alanlarında can güvenliğini sağlamak için KKD (kişisel koruyucular) ekipmanlarının kullanımına özen göstermek gerekir. İş kazaları, koruyucu ekipmanların kullanılmaması halinde üzücü şekilde ve çeşitli kayıplarla sonuçlanır. İşyerlerinde güvenli bir çalışma ortamı sağlamak işveren sorumluluğunda olsa da işverenin sağladığı koruyucu ekipmanları kullanmak çalışan sorumluluğundadır. Bu nedenle her iki tarafın da sorumluluklarını yerine getirmesi gerekir. Propazar’da kişisel koruyucu donanım fiyatları her bütçeye uygundur. Meslek gruplarına ve kullanım alanlarına göre birçok kişisel koruyucu mevcuttur. Bu koruyucuların farklı özellikleri olduğu için fiyatları da farklıdır. Genel olarak uygun fiyatlarla sunduğumuz KKD ekipmanlarını ve diğer ürünleri sayfamızdan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sayfamızda bulabileceğiniz kişisel koruyucu donanım çeşitleri şunlardır:

Maske
Göz koruyucular
İş eldivenleri
Kaynak - kaynakçı malzemeleri
Vizör ve siperlik
Emniyet kemerleri ve aksesuarlar
Solunum sistemi ve ölçümü cihazı
Baret ve baş koruma ekipmanları
Kulak koruyucular
İş ayakkabıları, şeklindedir.


Kişisel Koruyucu İş Eldivenleri Çeşitleri

Çalışma ortamlarında meydana gelen iş kazalarının ciddi boyutlara varan sonuçları olabilir. Bu nedenle yapılan işe uygun şekilde güvenlik önlemleri almak son derece önemlidir. Kişisel koruyucu donanım ekipmanları birçok alanda kullanılır. Vücudun her bölümü için özel olarak tasarlanan KKD (kişisel koruyucular) ürünlerini düzenli olarak kullanmak ve belirli aralıklarla yenilemek önemlidir. Kişisel koruyucu ekipmanları arasında koruyucu ürün çeşitliliği en çok eldiven kategorisinde bulunur. Çünkü tüm iş alanlarında en çok kullanılan ve ilk önce temasta bulunan vücut bölümü ellerdir. İş ortamının zararlı etkilerinden korunmak üzere tasarlanan iş eldivenlerinin birden fazla çeşidi bulunur. Yapılan işe uygun şekilde tasarlanan eldivenleri kullanmak elleri önemli ölçüde korur. Farklı iş kollarına göre özel olarak üretilen ve sayfamızda bulabileceğiniz iş eldiveni çeşitleri şunlardır:

Deri iş eldivenleri
Mekanik iş eldivenleri
Kaynak eldivenleri
Metal örgü eldivenleri
PU ve lateks iş eldivenleri
PVC iş eldivenleri
Kimyasal iş eldivenleri
Nitril iş eldivenleri
Tek kullanımlık eldivenleri
Köpük nitril eldivenler
Kesilmez iş eldivenleri
Kauçuk iş eldivenleri
Özel amaçlı iş eldivenleri
Kolluk ve aksesuarlar, şeklindedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.