ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

iş Elbiseleri

İş Montu ve Parkalarİş Pantolonlarıİş Kıyafetleri Tshirt

Alev Almaz İş Kıyafetlerialuminize iş kıyafetleriantistatik ese iş kıyafetleriitfaiyeci kıyafetleri

İkaz YelekleriÖzel Güvenlik KıyafetleriTek Kullanımlık TulumlarYağmurluklar

İş Elbisesi

Bazı iş kollarında iş güvenliği ve sağlığı bakımından özel iş kıyafetleri giyilmesi önemlidir. Giyilmesi zorunlu olan bu kıyafetler, işe ve iş koşullarına göre özel olarak tasarlanır ve üretilir. İş kıyafetlerindeki en önemli ölçüt; rahat olmasıdır. Rahat olmayan bir giysi ile çalışmak ve yeterli performans göstermek mümkün değildir. Çünkü rahatsız eden giysiler konsantrasyonu bozar ve odaklanmayı zorlaştırır. Sonuç olarak, iş kazaları kaçınılmaz olur. Bu nedenle seçilen kıyafetlerin tasarımı, kumaşı, dikişi ve tüm aksesuarlarıyla hareket özgürlüğü sağlayacak nitelikte olması gerekir. Zorlu çalışma koşullarında kullanılmak üzere tasarlanan kıyafetlerin yırtılma dirençli kumaşlardan üretilmesi gerekir. Her iş kolunun kendine özgü riskleri vardır. Bu riskler doğrultusunda hazırlanan giysilerin kullanılması riskleri en aza indirir. İtfaiyeci, güvenlik görevlisi, trafik polisi ya da ilaçlama personeli gibi birbirinden çok farklı olan mesleklerde kullanılması gereken iş elbiseleri ve özellikleri farklılık gösterir. Farklı meslek gruplarına ait özel tasarımlı bu kıyafetlere geniş ürün seçenekleri ile sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

İş Kıyafetleri Fiyatları Ne Kadardır?
İş kıyafetlerinde fiyatlar çok değişkendir. Kıyafetin kumaş özellikleri, dikiş tekniği, kullanılan aksesuarlar ve kıyafetin parça sayısı fiyatları etkileyen temel faktörlerdir. Bu faktörlere göre fiyatlar farklılaşır. Örneğin; tulum modellerinde birden fazla meslek grubuna yönelik tulum çeşidi vardır. Her mesleğin risk faktörleri farklı olduğu için üretilen tulumların da özellikleri farklıdır. Soğuk iklim koşullarında kullanılmak üzere tasarlanan soğuk iklim tulumu ile yangın, patlama ve termal radyasyon durumlarında kullanılmak üzere tasarlanan alüminize tulum arasında önemli farklar bulunur. Soğuk iklim tulumları pamuk ve su itici polyesterden yapılır. Bu tulum, soğuk hava koşullarında vücut sıcaklığının korunmasını sağlar. Alüminize tulum ise yangın ve patlama riski olan alanlar ile termal radyasyon riski olan alanlarda kullanılır. Özel olarak üretilen bu tulumda kullanılan neopren kumaş -20 derece ile +120 derece sıcaklığa dayanıklıdır. Birbirinden bu kadar farklı özelliklere sahip olan tulumların fiyatları da farklıdır. Propazar iş kıyafeti fiyatları piyasa fiyatlarıyla rekabet edecek düzeydedir. İhtiyaç duyduğunuz iş elbisesi veya diğer ekipmanları hemen satın alabilirsiniz.

 

İş Kıyafetleri Çeşitleri Nelerdir?
 
Söz konusu işin rahat ve güvenli şekilde yapılmasını sağlayan kıyafetler, verimli çalışmayı arttırırken, risk faktörlerinin azalmasına yardımcı olur. İş kıyafetleri de KKD gibi işveren tarafından sağlanmalıdır. Propazar’da bulunan iş elbiseleri şunlardır:

İş önlükleri,
Yağmurluk,
Takım kıyafetler,
Ceket,
Antistatik kıyafetler,
İtfaiyeci elbisesi,
Özel güvenlik kıyafetleri,
İş montu ve parkalar,
Tek kullanımlık tulum,
Alev almaz kıyafetler,
Tulum,
İkaz yeleği,
Gömlek çeşitleri,
Yelek çeşitleri,
Termal içlik ve giyim,
Alüminize elbise
Pantolon çeşitleri,
Şapka, bone, bere,
T-shirt ve sweatshirt çeşitleri, şeklinde sıralanabilir.

Bu iş elbiseleri arasında bulunan bazı ürün gruplarının kendi içinde birden fazla çeşidi bulunur. Örneğin; yağmurluk grubunda balıkçılar, itfaiyeciler, güvenlik görevlileri gibi daha birçok meslek grubuna yönelik yağmurluk çeşitleri vardır. Propazar olarak sunduğumuz kaliteli iş kıyafetlerini inceleyerek ihtiyacınız olanları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.