Mekap Ayakkabı
Mekap ayakkabılar

 

Mekap ayakkabı firması, 1972 senesinde Türkiye’de ilk kez poliüretan enjeksiyon sistemi ile ayakkabı imalatı yapmanın heyecanıyla serüvenine başlamıştı. 1996 senesinde, Rahat, Sağlam ve Sağlıklı sloganıyla çalışma ortamlarında güvenliği ve rahatlığı sağlamak için iş güvenlik ayakkabılarını üreterek piyasaya giriş yaptı. Günümüzde ise deneyimi ile birlikte güvenliği ve dayanıklılığı kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. “Gelecek İçin Fikir” mottosuyla sektörde lider bir firma olan Mekap, ilk günkü heyecanıyla ürün kalitesini arttırarak 3 milyondan fazla insanın iş ortamındaki iş sağlığı ve güvenliğini sağlıyor. Bünyesine kattığı gelişmiş teknolojiler ile kalite standartları altında ürettiği iş güvenliği ayakkabıları ile sektöre yön vermektedir.

MEKAP; CE, EN ISO 20344 /20345/20347, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gibi uluslararası standartlara sahip belgeli ürünleri ile insanların hak ettiği kalite ve güveni her zaman ön planda tutmaktadır. İş güvenliği ayakkabıları sektöründe sahip olduğu bilgi ve deneyimi ile Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer alan ve 45 yıldan fazla bir süredir aynı heyecan ve istek ile kullanıcılarına kaliteli hizmet sunan MEKAP ayakkabı firması, bundan sonra da Trabzon’daki tesislerinde kullanıcılarının desteği ile iş güvenliği alanındaki gereksinimleri karşılamaya devam edecektir.

 

Mekap ayakkabı firması çeşitli ayakkabı markaları ile sektörde tanınan ve güvenilir bir firma haline gelmiştir. Mekap pro, Gripper, Segura, M+ Safety, Anka Pro Boots, Store Mekap  Firmanın başlıca ayakkabı markalarıdır.

Mekap çelik burun korumalı ayakkabı, Mekap elektrikçi iş ayakkabıları, Mekap S1 ayakkabı, Mekap S2 ayakkabı, Mekap S3 ayakkabı, Mekap S1P ayakkabı ve çok daha fazlası Propazar’da satışta. Mekap ürünlerini incelemek ve fiyat bilgisi edinmek için Mekap ayakkabı sayfamızı ziyaret edebilir sitemiz ve şubelerimiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.