ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

3M İş Güvenliği Malzemeleri

Dünyanın iş güvenliği malzemeleri alanında lider firmalarından biri olan 3M iş güvenliği firması değişen ve sürekli gelişen iş dünyasında bütün çalışanların güvende olmasına yardımcı oluyor. Koruyucu gözlüklerden, kulak tıkaçlarına, işitme korumasından, reflektif bantlarına ve çeşitli güvenlik donanımlarına kadar, insanları güvende tutma amacımızı paylaşıyor. Kişisel koruyucu ekipmanlarını ise sektör deneyimleri ve geniş bilgileri ile her geçen gün daha da geliştiriyorlar.


3m iş güvenliği malzemeleri

Gelişen teknoloji ile sürekli kullandıkları teknolojileri geliştirerek dünyanın dört bir yanındaki sorunları çözmeye çalışan 3m iş güvenliği firması uygulama, biyoteknoloji, yazılım donanım gibi alanlarda en üstün teknolojileri kullanmaya çalışıyorlar.

3m iş güvenliği firması sağlık hizmetleri, elektronik, üretim, otomotiv, güvenlik ulaşım, enerji, madencilik, petrol, inşaat ve birçok sektörü takip ederek bu sektörleri yeniliğe kavuşturmak için her gün çalışmalarına devam etmektedir.

3M iş güvenliği firmasının tutkularından biri de, her tip sektör ve çalışma alanındaki çalışanların güvenliği ve sağlığını koruma altına almaktır. Bu tutku, sürekli olarak teknolojileri, disiplinleri ve endüstrileri yenilemelerini sağlayarak bizleri ve tüm işçileri emniyette tutup korumayı sağlamaktadır.

Bizlere mevcut en etkili korumayı sunan konforlu ve iyi tasarlanmış kişisel koruyucu donanımlarını ve iş güvenliği malzemelerini (KKD) sunmayı hedef haline getirmişlerdir. 3M iş güvenliği firmasının, çalışanlarınıza giyerken kendilerini rahat hissedeceği ürünler sağlamak için çok çalıştığına güvenerek 3M İşçi Sağlığı ve Güvenliği kişisel koruyucu donanımlarını Propazar sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

3M Toz Maskesi, 3M Kulak Tıkacı, 3M Kulaklık, 3M Baret, 3M Yarım Yüz Maskesi, 3M Tam Yüz Maskesi, 3M Yüz Maskesi Filtresi, 3M Kaynak Başlığı, 3M Koruyucu Gözlükler, 3M Tulum, 3M Vizör ve Siperlik, 3M Kaynak Başlığı Aksesuarı, 3M Motorlu & Hava Beslemeli Sistemleri ve çok daha fazlası en uygun fiyatlarla Propazar sitesi üzerinde satışta!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.