Diversey

Diversey Oxivir Plus Spray Maske Camı için Temizleyici ve Dezenfektan

Fiyat
:
154,87 TL
Havale ile
:
TL 151,77
stoktan-teslim1.png (5 KB)
Hızlı Kargo
ön sipariş ile teslimat
premium ürün
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Diversey Oxivir Plus Spray Maske Camı için Temizleyici ve Dezenfektan

  Bakteri, maya, mantar, virüs vb. Norovirus, Poliovirus, Adenovirus, HIV, Hepatit B, HepatitC, MRSA, VRE, Influenza, mikrobakteri ve kuş gribine neden olan,hastalık yapan mikroorganizmalara karşı etkilidir.
  Ürün boya ve parfüm içermemekle birlikte tekstil dahil pek çok yüzeyde kullanılabilir.
  Oxivir Plus hızlandırılmış hidrojen peroksit(AHP) teknolojisiyle temizlik performansı arttırılmıştır.
  Düşük düzeyde uçucu organik bileşik içerir ve boya, parfüm gibi insan sağlığına zarar veren maddeler içermez, doğaya zarar vermez.
  Bulaşıcı hastalık tehdidi altındaki, temizlik ve dezenfeksiyon ihtiyacı olan her alanda kullanılır: hastaneler, uzun süreli bakım tesisleri, oteller, okullar, devlet kurumları ve ticari ofisler.
  Tıbbi kullanım için ise ameliyathaneler, yoğun bakımlar, yenidoğan üniteleri, dental cerrahi, kuvözler, laboratuvarlar, medikal yüzeyler ve tıbbi cihazların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır.
  Hastalık yapan mikroorganizmaların yüzeylerden insana geçmesini önkemek amacıyla sık temas edilen yüzeylerde, Yüksek bulaşıcı hastalık riski taşıyan alanlarda günlük bir temizleyici dezenfektan olarak, Her türlü vücut döküntüsü/sıvısı ile başa çıkmak için en hızlı ve en etkili dezenfektanın gerektiği bir salgın durumunda, Sert yüzey temizleme ve dezenfeksiyonunda, Woolsafe onaylı olduğundan tekstilde güvenle kullanılabilir.

  Kullanım şekli

  Ürünü Yüzeye 30cm mesafeden püskürterek veya temiz bir beze uygulayarak kullanınız. Yüzeyin tamamının silinmesi ve temas süresi boyunca ıslak kalmasını sağlayınız. Kurumasını bekleyiniz.

  Her türlü tam yüz maskesi, solunum seti maskesi, yarım yüz maskesi vizör ve camlarını güvenle temizleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.