drager.jpg (6 KB)Drager

Drager Hakkında

Dräger tıbbi ve güvenlik teknolojisi alanlarında lider olan uluslararası bir firmadır. 1889 yılında Lübeck ‘de bir aile tarafından kurulan Dräger 5. Nesil olarak varlığı sürdüren bir şirkettir.

Drager Emniyet bölünme kişisel güvenlik ve üretim tesisleri korumaya özel bir odaklanma ile müşterilerine komple tehlike yönetimi çözümleri sunmaktadır. Emniyet Bölümün mevcut portföyü sabit ve mobil gaz saptama sistemleri, solunum koruması, yangın söndürme ekipmanları, profesyonel dalış dişli ve alkol ve uyuşturucu test aletleri içerir.

Tıbbi ürünler yelpazesi yoğun bakım, acil ve mobil havalandırma üniteleri, ısınma terapi ekipmanları bebekler için, hasta izleme ekipmanları, bilişim çözümleri ve gaz yönetim sistemleri için anestezi iş istasyonları, havalandırma ekipmanı kapsamaktadır.Dräger dünya çapında yaklaşık 13.500 çalışana sahiptir ve dünya çapında 190 ülkede mevcuttur. Grup 40 ülkede satış ve servis organizasyonları vardır. Drager geliştirme ve üretim tesisleri Almanya, Büyük Britanya, Norveç, İsveç, Güney Afrika, ABD, Brezilya, Şili, Çek Cumhuriyeti ve Çin dayanır.

Drager ürünlerinden drager toz maskesi, drager yüz maskesi, drager filtre, drager koruyucu gözlükler, drager motorlu ve hava beslemeli sistemler gibi tüm drager kişisel koruyucu ekipmanları propazar ‘da en uygun fiyat ile bulabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4 ... 6 ... 9
Toplam 201 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Drager Ürün Çeşitleri

Drager İş koruma gözlükleri, drager toz maskesi, drager yarım yüz maske, drager tam yüz maske, drager rd40 filtre, drager bayonet filtre, drager a filtre, drager b filtre, drager ab filtre, drager e filtre, drager abe filtre, drager k filtre, drager abek filtre, drager solunum seti, drager acil kaçış maskesi, drager hareketsizlik sensörü, drager alkolmetre gibi her türlü Drager İş Güvenliği malzemeleri Propazar firmamızda mevcuttur.  Dräger, iş güvenlik teknolojisi alanlarında uluslararası bir liderdir. 1889'dan bu yana Dräger ürünleri insanların hayatını korur, destekler ve kurtarır. İtfaiye, petrol ve gaz endüstrisi, madencilik, çelik ve metal endüstrisi, gemi inşa sektörü, ilaç sanayi, enerji üretimi, su arıtma ve otomotiv endüstrisi gibi sektörlerde iş güvenliği alanında çözümler üretmektedir. 

Drager Gözlük

Drager İş Gözlüğü

Drager Maske ve Filtresi

Drager Gaz Maskesi

Drager Toz Maskesi 

ve çok daha fazlası en iyi fiyatlarla Propazar'da satışta.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.