FIRSAT Seni Bekliyor ! x İlk Alışverişinize Özel 10TL Indirim KOD: banabirseyolmazdeme Tıklayınız
sadsad x
asdasd
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 161 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

"Bizim için yaşam için teknoloji bir misyondan daha fazlasıdır."
(Stefan Dräger, Yönetim Kurulu Başkanı)

Dräger tıbbi ve güvenlik teknolojisi alanlarında lider olan uluslararası bir şirkettir. 1889 yılında Lübeck ‘de bir aile tarafından kurulan Dräger 5. Nesil olarak varlığı sürdüren bir şirkettir.

Drager Emniyet bölünme kişisel güvenlik ve üretim tesisleri korumaya özel bir odaklanma ile müşterilerine komple tehlike yönetimi çözümleri sunmaktadır. Emniyet Bölümün mevcut portföyü sabit ve mobil gaz saptama sistemleri, solunum koruması, yangın söndürme ekipmanları, profesyonel dalış dişli ve alkol ve uyuşturucu test aletleri içerir.

Tıbbi ürünler yelpazesi yoğun bakım, acil ve mobil havalandırma üniteleri, ısınma terapi ekipmanları bebekler için, hasta izleme ekipmanları, bilişim çözümleri ve gaz yönetim sistemleri için anestezi iş istasyonları, havalandırma ekipmanı kapsamaktadır.

Dräger dünya çapında yaklaşık 13.500 çalışana sahiptir ve dünya çapında 190 ülkede mevcuttur. Grup 40 ülkede satış ve servis organizasyonları vardır. Drager geliştirme ve üretim tesisleri Almanya, Büyük Britanya, Norveç, İsveç, Güney Afrika, ABD, Brezilya, Şili, Çek Cumhuriyeti ve Çin dayanır.

Drager ürünlerinden drager toz maskesi, drager yüz maskesi, drager filtre, drager koruyucu gözlükler, drager motorlu ve hava beslemeli sistemler gibi tüm drager kişisel koruyucu ekipmanları propazar ‘da en uygun fiyat ile bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.