ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Drager BG ProAir Kapalı Devre Solunum Cihazı

Ürün Kodu : 11961

Drager BG ProAir Kapalı Devre Solunum Cihazı

TOPLU VEYA ÖZEL SİPARİŞ İLE SATILMAKTADIR, LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ​.

Daha uzun süreler için özel tasarlandı: Dräger BG ProAir, ödün vermeyen güvenliği, en yüksek seviyede solunum ve taşıma konforu ile birleştiren pozitif basınçlı kapalı devre bir solunum cihazıdır. Daha kolay taşıma, daha kolay solunum - size işinizi yapıp geri dönmek için daha fazla zaman verir.

Ürün Özellikleri:

Sizi daha iyi korumak için BG ProAir, tehlikeli maddelerin mühürlü solunum sistemine girmesini önleyen bir pozitif basınçlı solunum devresi ile tasarlanmıştır. Nefesinizi verdikçe karbondioksit, bir CO2 absorberi aracılığıyla uzaklaştırılır ve nefes alma öncesi hava soğutulup sabit bir oranda oksijenle zenginleştirilir.

Opsiyonel olarak oksijen dozu sizin çalışma hızınıza göre ayarlanabilir, bu da size düşük çalışma hızlarında daha da uzun süre sağlar. Çünkü siz kurtarma taktikleri uyguladıkça ekipmanınız da size eşlik etmelidir.

Güvenlik ve görüş alanı ön planda tutularak ergonomik olarak tasarlandı
Akıllı taşıma sistemi sayesinde BG ProAir'in ağırlığı eşit dağıtılmıştır, bu da uzun görevlerde kullanımını daha kolay ve konforlu kılar. Gövdedeki ek güvenlik özellikleri arasında şunlar yer alır: Yüksek görünürlükte reflektörler ve ekip üyelerinizin sizi görmesine ve cihazınızın durumunu anlamasına yardımcı olan eşli çalışma ışık sistemi.

Daha kolay solunum ve daha kolay kullanım
Soğutma seçenekleri, üstün teknoloji ürünü rejenerasyon malzemesinin yanında kullanım sırasında solunum döngüsünü açmaya veya bileşenleri çıkarmaya gerek kalmadan solunan havanın sıcaklığını düşüren sadeleştirilmiş bir buz sistemini içerir. Soğutma elemanlarının geniş yüzey alanı, daha uzun süre konforlu solunum havası sağlar. Solunum konforunu daha da artırmak için solunum döngüsündeki kilit bileşenler, solunum direncini belirgin oranda düşürecek şekilde yenilikçi biçimde yeniden tasarlanmıştır.

Solunum cihazı genelindeki mavi renk kodlu temas noktaları, kullanımı daha da sezgisel kılarak eğitim ve ekipmanın çalışmama sürelerini azaltır. Çok iyi tanınan PSS BG 4'tekiler ile aynı sistem bileşenleri: FPS 7000 tam yüz maskesi, maske içi iletişim, test ekipmanı, oksijen transfer pompası ve Drägersorb.

En zorlu ortamlarda bağlantınızı koruyun

Tüp basıncı, kullanım sırasındaki uyarılar ve alarma kalan süre gibi hayati bilgilerin okunması artık her zamankinden daha basit ve net. Yüksek kontrastı ile tam renkli ekranda verileriniz karanlık, parlak güneş ışığı veya duman gibi en zor ortamlarda bile açık bir şekilde görünür. Entegre bir Bluetooth® modülü, gaz dedektörlerinin yanı sıra veri indirip konfigürasyon yapmak için bir bilgisayar bağlantısı gibi harici cihazlarla çalışmak üzere kısa menzilli bir bağlantı sunar. BG ProAir'in entegre veri telemetrisi ve RFID özellikleri, giriş kontrolü yönetimi ve absorber durumu takibi gibi çeşitli senaryolarda size yardımcı olur. Alarma kalan süre gibi zaman hesaplamalarının yanı sıra PASS, ADSU ve sıcaklık okumaları gibi bilinen özellikleri de entegre ettik.

* Bluetooth®, Bluetooth SIG, Inc.'in tescilli ticari markasıdır.

Eve sağlıkla ulaşmak

Sizi toksik ortam gazlarına karşı güvenilir şekilde korumak için Dräger BG ProAir, solunum devresinde solunum hızınız artsa bile size sürekli olarak pozitif basınç sağlar. Bu özellik, bir düşük basınç sensörünü de içeren akıllı cihaz içi elektroniklerle daha da geliştirilmiştir. Güvenli solunum sağlamak için entegre düşük basınç sensörü, oksijen eksikliği olduğunda uyarı verir. Sensör ayrıca solunum sisteminde bir düşük basınç kaçak testi sunar.

Bir adım daha ötesi
Tam mühürlü gövdesi ile BG ProAir ısı, alev ve kimyasal direnç açısından en yüksek standartlara göre onaylanmıştır, böylece size uluslararası standartlara uygun güvenli solunum havası sağlar. İlave güvenlik için ürün, kurtarma durumlarında kullanıcının oksijenini güvenli bir şekilde ihtiyacı olan kişilerle paylaşmasını sağlayan opsiyonel bir eşli çalışma sistemi ile gelir.

Ekipmanınızın çalışma süresi maksimumda
Vaktinizin çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tak-çalıştır konektörler, BG ProAir'in monte edilip sökülmesini kolaylaştırırken eğitime harcanan sürenin de kısalmasını sağlar. Bakım için hiçbir alet gerekmez ve düşürücünün sadece her 10 yılda bir değiştirilmesi gibi servis sıklığı da azaltılmıştır.

Hızla temizlenir ve akıllıca soğutulur
BG ProAir'in temizliğinin bütün yönlerini basitleştirdik: Komple makinede yıkanabilir ve temizleyip sökmeniz gereken daha az parça vardır. Su geçirmez askı hiç çaba gerektirmeden gövdeden sökülebilir, bu da temizliğini daha da kolaylaştırır ve kurumasını hızlandırır. Ayrıca buz paketlerini ve rejenerasyon malzemesini yeniden kullanmanızı daha basitleştirecek şekilde soğutma lojistiğini de yeniden tasarladık. Yeni buz paketi sistemi suyla işlem yapmaya gerek kalmadan dondurma sürecini basitleştirirken rejenerasyon malzemesi buz gerektirmez ve 25 °C/77 °F altındaki sıcaklıklarda cihazda saklanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.