Drager

Drager REGARD 7000 Gaz ve Buhar Analiz Sistemi

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Drager REGARD 7000 Gaz ve Buhar Analiz Sistemi

  TOPLU VEYA ÖZEL SİPARİŞ İLE SATILMAKTADIR, LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

  Dräger REGARD® 7000, çeşitli gaz ve buharların izlenmesine yönelik modüler ve bu sayede genişletme imkanı yüksek bir analiz sistemidir. Çeşitli karmaşıklık seviyeleri ve vericileri olan gaz uyarı sistemlerine uygun Dräger REGARD® 7000 aynı zamanda olağanüstü güvenilirliğe ve etkinliğe de sahiptir. İlave bir avantaj ise REGARD® ile geriye dönük uyumluluğudur.

  Ürün Özellikleri:

  Özgün ve yüksek düzeyde uyumlu

  Dräger REGARD 7000 özgün gereklilikleri karşılayacak ve geniş bir yelpazede farklı altyapılara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Analog verici sinyallerini işler ve HART® üzerinden uzaktan erişimi destekler. REGARD 7000 ayrıca bir Modbus-Ana arayüzü1 sağlar. Modbus RTU, PROFIBUS®2 ve PROFINET®2 arayüzleri, daha yüksek düzeyli sistemlerde bilgilerin işlenmesine olanak tanır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde karmaşık alarmlar takılabilir ve süreçlerinizi iyileştirmek üzere anahtarlama gecikmeleri yapılandırılabilir. REGARD 7000'in modüler yapısı, sistem tasarımının tam ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmasını mümkün kılar. Sistem kolaylıkla değiştirilebilir veya genişletilebilir. Ayrıca mevcut REGARD ekipmanlarınızı da yeni REGARD 7000'e bağlayabilirsiniz. Bu sayede genel bakış ve dokümantasyon bağlamında REGARD 7000'in avantajlarını tüm sisteme aktarabilirsiniz.

  En az sayıda yanlış alarmla güvenli ve emniyetli

  REGARD 7000, "yöneticisiz sistem" mimarisi kullanır. Bu da bir parçanın arızalanması halinde (tek noktada arıza) tüm sistemin kesintiye uğramasını engeller. Bu ayrıca bağımsız alt sistemler eklenmesini de kolaylaştırır. Sinyal hazırlığında optimize edilmiş yazılım filtrelerinin kullanılması, alarm bastırma seçeneği ve analog ile dijital aktarılan ölçüm değerlerini karşılaştırma imkanı, yanlış alarmların her zamankinden daha etkin bir şekilde önlendiği anlamına gelir. Analog biçimde aktarılan özel sinyaller (hatalar, uyarılar, vs.) daima doğru şekilde tanımlanır, bu da değerlendirme sürecini kolaylaştırır.

  Optimum kurulum ve konfigürasyon

  HART® yoluyla vericiden veya konfigürasyon yardımcısından aktarılan meta verilerin kullanılmasıyla, kanal konfigürasyonu belirgin oranda daha hızlı ve daha güvenli hale getirilmiştir. Olası manuel ayarlardaki mantık kısıtlamaları, yanlış konfigürasyonları etkin bir şekilde önler. REGARD 7000 belgeleri doğrudan kaynağında hazırlayarak çalışmayı destekler. Gösterge panosundaki basit menü yapısı ve kullanıcı dostu ekranların yanı sıra öğrenmesi kolay kullanım ve ilgili semboller, kullanımın mümkün olduğunca güvenli ve emniyetli olmasını sağlar. Konfigürasyonu PC yazılımıyla çevrimdışı olarak hazırlayabilir ve daha sonra sisteme yükleyebilirsiniz. Kablo tesisatı, ana bileşenleri takmadan önce net bir şekilde yapılandırılıp ortalıktan kaldırılabilir.

  Bakım ve dokümantasyon - olabildiğince etkin

  REGARD 7000, HART® iletişimini kullanabilir, böylece gaz uyarı sisteminizin bakımını çok daha etkin bir şekilde yapmanızı sağlar. Merkezi bir noktadan bağlı tüm HART® etkin vericilere uzaktan erişmenize olanak tanır. Bu da malzemelerin ve araçların temini bağlamında bakım çalışmasına daha iyi hazırlanmanızı sağlar. Ayrıca servis personelini daha yüksek düzeyde bir doğrulukla yönlendirmenizi de kolaylaştırır. Örneğin atamaları test etmek üzere uzaktan erişimle³ vericide simülasyonlar başlatılabilir. Örneğin gözetim kurumlarının sık talep ettiği belgeler de REGARD 7000 tarafından üretilebilir. Bu dokümantasyon, ilave araçlara gerek kalmadan oluşturulur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.