sadsad x
asdasd
Starline

Emniyet Alan Perdesi 50 Metre - 80 Gr Starline KAMPANYA

Starline
Stoktan Teslim
Kampanyalı Ürün
Hızlı Kargo
Toplu Al Az Öde
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Metrekaresi 70-80 gram

  Ürün BR70 veya BR80 olarak gönderilir.

  1m x 50m
  Turuncu renk
  Plastik PVC
  Emniyet Alan Perdesi

  İnşaat sahalarında, bakım, onarım ve restorasyon gibi işlerde genellikle çalışma yapılan alan güvenlik altına alınmalıdır. Ayrıca çalışma yapılan saha dışardan görünebilecek şekilde belirlenmelidir. Çünkü çalışanlar ve çalışma sahası dışındakilerin zarar görmemesi için alan ana hatlarıyla çevrelenmelidir. Çalışma sahalarında uyarı ve ikaz levhalarının dışında bulundurulması gereken önemli bir ekipman da emniyet alan perdesidir. Güvenlik bandı olarakta kullanılan bu malzeme çalışma sahasını tam olarak çevrelemektedir. İş kazalarını en aza indirmek için kullanılması gereken bir iş güvenliği malzemesidir.
   
  ALAN PERDESİ NEDİR?
  Emniyet Alan Perdesi, Güvenlik Filesi, İkaz Filesi, Safety Fence olarak da adlandırılmakta olan bu file, çeşitli yer altı ve yol çalışmalarında, kazı ve hafriyat alanlarında, inşaat sahalarında koruma, ikaz duvarı ve örtüsü oluşturmak amacıyla spor alanlarında sınır ve parkur belirleme çalışmalarında kullanılmaktadır. Bu fileler çit oluşturulması amacı ile üretilmiş, yüksek görünürlük sağlayan, hava dirençlerine ve ultraviyole ışınlarına mukavim, kolay uygulama sağlayan plastik esaslı filelerdir.
   
  ALAN PERDESİNEREDE KULLANILIR?
  Emniyet alan perdesinin çok çeşitli kullanım alanları mevcuttur. İnşaat alanlarında; çalışılan alanın çevrelenmesinde, inşaatta hafriyat alanlarının etrafının belirginleştirilmesinde, inşaat ilerledikçe kat çıkılmasında her katın etrafını belirgin bir şekilde çevreleyerek dikkat kaybında işçilerin herhangi bir kazaya sebebiyet vermelerini engeller. Bu alanlarda kullanılması hem çalışmaların aksamaması bakımından önemlidir, hem de iş sağlığı ve güveliği tarafından kullanılması zorunludur. Aksi taktirde oluşabilecek olumsuzlukların telafisi mümkün değildir. Emniyet alan perdesi üretimi yapan firmalardan satın almak kalite ve uygun ucuz fiyat için önemlidir.
  Karayolu, otoyol ve demiryollarında; kullanılmasının amacı ise yol yapım çalışmalarına vurgu yapmaktır. Bu sayede sürücülerin dikkatini çekmek ve bir faaliyet olduğuna vurgu yapmaktır. Böylece karayolu, demiryolu ve otoyolda oluşabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçilmiş olmaktadır.
  Spor ve parkur alanlarında; kullanılmasının amacı spor alanlarını belirginleştirmek, spor saha sınırlarını daha belirgin hale getirmek ve çeşitli spor faaliyetleri için ayrılmış olan parkurların belirlenmesinde kullanılır. Ayrıca spor sahası ve parkurları, seyirci kısmından ayırmak ve seyircinin spor sahasına girmesini engellemektir. Ucuz ve kullanımı kolay olduğu için, ekstra masrafları azaltarak bu yatırımların başka alanlara yönlendirilmesi amacıyla da tercih edilmektedir. Emniyet alan perdesi İstanbul, Ankara, İzmir büyük şehirlerimiz başta olmak üzere tüm illerimizde detaylı kullanılmakta.
  Elektrik tamir ve bakım alanlarında da kullanılmaktadır ve bu alanlar içinde herhangi bir risk oluşturacak olan durumları ortadan kaldırmaktır.
  Emniyet alan perdesi fiyat uygun olduğu takdirde Belediyelerin yaptığı faaliyetler; de kullanım alanlarına dâhildir. Belediyenin yapmış olduğu su, kanalizasyon, doğalgaz ve elektrik hatlarının da yapmış olduğu tamirat, yenileme gibi faaliyetlerde de en çok tercih edilen güvenlik alanıdır
  ALAN PERDESİ RENKLERİ
  Emniyet alan perdesi piyasada genel olarak turuncu renkte üretilir. Formu genellikle turuncu delikli naylon şeklindedir. Bu güvenlik Ya da emniyet filesinin bu renkte olmasının nedeni, uzak mesafeden bile dikkat çekmesidir.
  Üretim sırasında renkle kompozit bir yapı oluşturmasından dolayı güneş ışığı, kar, yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Şuan piyasada sadece turuncu renginden farklı olarak renk çeşitleri de mevcuttur.
   ALAN PERDESİNİN YAPISI
  Uzunluğu 50 metre [m], genişliği 1 metre [m] (100santimetre [cm] ) olarak üretilmiş bu ürünün üzerinde belirli boşluklar bulunmaktadır. Bu boşluklar delik olarak da nitelendirilebilir. Bu deliklerin amacı kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Yapı malzemesi cinsi olarak genellikle plastik PVC kullanılmıştır.
Şok Fırsatlar
Renk :
Beden :
4,28 TL + KDV
Renk :
2,08 TL + KDV
Renk :
242,87 TL
132,88 TL + KDV
Renk :
25,96 TL
19,50 TL + KDV
Renk :
32,49 TL
8,99 TL + KDV
Renk :
44,55 TL
19,77 TL + KDV
Renk :
36,79 TL
17,97 TL + KDV
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.