• 0
 • 1
BBU Safety

FS501 1mm Polikarbonat Yedek Yüz Vizörü EN166 1 B

Fiyat
:
60,98 TL
Havale ile
:
TL 59,76
BBU Safety
stoktan-teslim1.png (5 KB)
Hızlı Kargo
ön sipariş ile teslimat
toplu al az öde
yerli üretim logosu.png (3 KB)
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • FS501 1mm Polikarbonat Yedek Yüz Vizörü EN166 1 B

  Sistem, kullanıcılara ve göreve özel gereksinimler için yüz koruma ürünü, boyutları, kapsamları ve renk tonu seçenekleri sunar

  FS 500 ile Bağlantıları, BBU® Safety ve bir çok Kişisel Koruyucu Ekipman ile uyumludur.

  FS 500 ile Slot Adaptörü, BBU® İş Güvenliği Baretine takılı kulaklıklar veya Barete monte edilebilen BBU® Gelişmiş İşitme Koruması sağlayan kulaklıklara uyumludur.

  Kişisel Göz ve Yüz Koruma ürünleri için EN 166 gerekliliklerini karşılar

  Koruyucu gözlük her zaman yüz siperlerinin altına takılmalıdır. BBU® Baretleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan BBU® Barete monte aparatlar, baretinize bir yüz siperini güvenli bir şekilde takmanıza yardımcı olur. Darbeye, sıçramaya ve / veya yayılan ısıya karşı korumaya yardımcı olan çeşitli BBU® FS-Serisi Yüz Koruyucuları ile uyumludur.

  Uyumluluk için tasarlandı 

  FS 500 Vizör Braketi, BBU® Barete Takılı Kulaklıklar veya Barete Takılan BBU® Gelişmiş İşitme Koruması ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır

  Kullanım kolaylığı 

  Çalışanın, kullanılmadığında BBU® FS-Serisi Yüz siperliğini rahatça kaldırmasını sağlar. Alet kullanılmadan kolayca kurulacak şekilde tasarlanmıştır.

  Entegre güvenlik 

  BBU® Barete Takılabilir Yüz Koruyucu braketler, bu sistemlerin Kişisel Göz ve Yüz Koruma Cihazları için EN 166 ve Endüstriyel Baş Koruması için EN 397 gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için BBU® baretleri ve Yüz Siperleri ile birlikte test edilir.


  Önerilen Uygulama 

  Montaj, Temizleme, Yıkım, Elektrik, Tesis Bakımı, Taşlama, Makine İşlemleri, Boyama, İyileştirme, Zımpara, Kaynak (Sadece Kaynak Lensleri İçin)

  Önerilen Sektör 

  Otomotiv, İnşaat, Tasarım ve İnşaat, Tesis Sanitasyonu, Yiyecek ve İçecek Üretimi, Gıda İşleme, Gıda Güvenliği, Genel İmalat, Ağır Altyapı, Endüstriyel Bakım, Metal İmalat, Askeri Bakım, Askeri Bakım, Onarım ve İşletme, Madencilik, Petrol & Gaz, İlaç, Ulaşım

  Standartlar / Onaylar : EN 166 B (120m/s)

  FS 500 ile kullanıma uygundur. Sadece yedek yüz vizörüdür. Sadece şeffaf kısımdır, siyah kısım dahil değildir.

  FS 501 : 1MM POLİKARBONAT LENS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.