Kaya Safety markasına ait kemerler, lanyard, şok emici, karabina, makara, ankaraj, çıkış aletleri, iniş aletleri, kask, mobil düşüş durdurucular, geri sarımlı düşüş durdurucu, kurtarma aletleri, tripod, sedye, halat, kenar koruma, dikey yaşam hattı, yatay yaşam hattı, güvenlik ağı gibi tüm ürünlerini hızlı teslimat ve en uygun fiyat ile tüm Propazar Mağazalarından  ve e-ticaret sitemiz üzerinden tedarik edebilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kaya Safety, 1996 yılında yüksekte yapılan çalışmaların güven içerisinde gerçekleşmesini sağlayacak sistemler ve ekipmanlar tasarlamak  için kuruldu. Alanında en gelişmiş üretim tesislerinden birine  sahip olan Kaya Safety; savunma sanayii, itfaiye, arama-kurtarma, enerji,  akaryakıt, inşaat, telekomünikasyon gibi sektörlerde çalışmalarını sürdüren tüm kurum ve kuruluşlar için düşüş durdurma sistemleri; kurtarma,  tahliye ve yük kaldırma ekipmanlarının tasarım, ar-ge ve üretimini Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

18 yılı aşkın  süredir  farklı  çalışma  sahalarında edindiğimiz  bilgi  ve  deneyimlerimizin yanı sıra kullanıcılarımızın geri bildirimleri ile hedef sektörlerimizin ihtiyacı olan ürün ve sistemlerin çalışma alanlarında doğru kullanılabilmesi için bu konularda eğitim alınması gerektiğinin bilincindeyiz. Bünyemizde bulunan ve Avrupa’nın en büyük yüksekte çalışma simülasyon merkezlerinden biri olan eğitim tesislerimizde, kullanıcılarımız için sektöre özel ürün kullanım eğitimleri düzenliyoruz. Ayrıca ürünlerimizin daha verimli ve doğru kullanılmasını sağlayabilmek için kullanıcılarımızı teknik döküman ve ürün kullanım videoları ile destekliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.