• 0
 • 1
MFA

MFA FM 7700 Tam Yüz Gaz Maskesi Class3 Konuşma Diyaframlı Rd40

Fiyat
:
1.416,35 TL
Havale ile
:
TL 1.388,02
MFA
kargo.png (4 KB)
stoktan-teslim1.png (5 KB)
Hızlı Kargo
ön sipariş ile teslimat
toplu al az öde
yerli üretim logosu.png (3 KB)
premium ürün
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • MFA FM 7700 Tam Yüz Gaz Maskesi Class3 Konuşma Diyaframlı

  Çift Filtre Takılabilmektedir.
   
  MUHTEŞEM TASARIMI İLE %100 YERLİ ÜRETİM MFA TAM YÜZ GAZ MASKESİ
   

  Standartlar ve Sertifikalar:

  EU Direktifleri 89/686/EEC

  EN 136:1998 CLASS III - 3

  ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi

  ISO 13485: 2003 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi

  Ürün detayları ve teknik özellikleri : 

  MFA FM-7700 koruyucu tam yüz gaz maskesi uygun bir filtre veya nefes alma aparatı ile kullanıcının gözlerini, yüzünü ve solunum organlarını gaz, buhar, aerosol, radyoaktif toz, bakteri ve virüs formundaki zehirli endüstriyel kimyasallar, kimyasal harp etmenlerinden koruyacak şekilde tasarlanmış performans ürünleridir.

  MFA FM-7700 maskesi endüstri, tarım, polis ve kurtarma ekipleri, sivil savunma, itfaiye ve özel kuvvetlerce kullanılabilir. Maske “CE” işaretli olup, EN 136:1998 standart, sınıf III’e göre üretilmiş ve işaretlenmiştir

  Maske zehirli endüstriyel kimyasallar ve kimyasal savaş etmenlerine karşı yüksek derecede dayanıklı zararsız kauçuktan yapılmıştır.

  İç maske özel silikon hipo-alerjenik malzemeden yapılmıştır, bu malzeme kusursuz sıkılık ve verilen havanın vizör ile temasını engelleyer-ek buğulanmayı önler.

  Ayrıca maskenin iç kısmındaki CO2 miktarını azaltır ve nefes alma dirençlerini azaltarak kullanıcı fizyolojik yükünü azaltır.

  Konuşma diyaframı %95 anlaşılabilirlik sağlamaktadır. Maske altı noktadan kauçuk-tekstil baş kayışı ile donanımlandırılmıştır. Fısıltılı konuşmayı dahi dışarıya ulaştırır. Telsiz konuşmalarında mükemmel performansa sahiptir.

  Küçük yüzlü bayanlar, uzun, tombul yüzlü erkeklerde ve çok değişik yüzlerde mükemmel sızdırmazlık performansına sahiptir. Değişik yüz yapılarına maksimum uyumludur.

  Ağırlık : 485 g 
  Boyut : 1 boy
  Genel görüş alanı : min. %70
  Gözlük görüş alanı : min. %80 
  Konuşma anlaşılabilirliği : 95%
  Yüz kısmı malzemesi : TPE
  Vizör malzemesi :polycarbonate 
  Filtre bağlantı vidası : Rd40 Vidalı - tek filtreli
  Nefes alma direnci 30 l/dk. hava akımında ;
  nefes alma direnci : maks. 25 Pa
  nefes verme direnci : maks. 60 Pa

  KULLANICI KONFORU

  Saha beklentilerini karşılayan bu muhteşem tasarım, güvenilir koruma, estetik, uzun süre kullanım kolaylığı, eşsiz görüş alanı, rahatlık ve enfes görüş alanı sunar. Çok kolay nefes almaya, vermeye imkan tanır. 
   
  AĞIR KOŞULLARDA ETKİN VE GÜVENLİ KORUMA
   
  FM 7700 Gaz Maskesi yüksek kalite malzemelerle, ağır saha şartlarında maksimum güvenli koruma ve operasyon kabiliyeti sağlayacak şekilde üretilmiştir. Maske takılı iken farklı el aletleri yada makineler ile çalışma dahil, silah kullanımındaki performansı olağanüstüdür. Koşma, sürünme, atlama, zıplama gibi tüm performans hareketlerinde rakiplerini kıskandıracak performans sunar. Yüksek sıcaklığa dayanıklı gaz maskesi aynı zamanda nükleer, biyolojik, radyolojik ajanlara, buhar, ozon vb. gazlara karşı etkin performansa sahiptir. 485 gr ağırlığı ile oldukça hafiftir. Kısa sürede varlığını unutturur.
   
  KULLANIM, BAKIM KOLAYLIĞI VE HİJYEN
   
  Ağır saha ve operasyon şartlarında güvenli ve etkin koruma sağlarken, kullanımı son derece basit ve pratiktir. İç gövde silikon olup alerjik reaksiyonlara yol açmaz. Kolay sökülür takılır ve bakım yapılabilir özelliğe sahiptir. FM 7700 Gaz Maskeleri, Süzgeç tutucu aparatlar takılı Termo Plastik Elastomer’den mamul ana gövde, ağzı burnu verilen havayı ventile yönlendiren silikon iç gövde, ses iletim diyaframı, panoramik cam vizör, nefes verme bölümü ve baş bandından oluşur. Bu parçalar kolaylıkla değiştirilebilir özelliktedir. Baş bandı uçlarından çekilerek sıkılık ayarı kolaylıkla yapılır. Başbandı mandalları hafif gevşetildiğinde kolaylıkla maske çıkartılabilir.
   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.