Protek

Protek Bullard FXE Model İtfaiyeci Kaskı Bareti

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Protek Bullard FXE Model İtfaiyeci Kaskı

  Avrupa’daki itfaiyecilerin özel ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla üretilmiştir.

  Bağımsız ve akredite laboratuvarlar tarafından EN 443:2008 standardına gore test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

  FXE Model kasklar, itfaiyecilere ihtiyaç duydukları en üst düzey korumayı sağlamaktadır. Profesyonel itfaiyecilerin önerileri dikkate alınarak dizayn edilmiş olan FXE kasklarda; benzersiz baş koruması, üstün konfor, uzun kullanım ömrü ve dayanıklılık sağlayan son teknoloji ürünü ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

  Üstün Konfor

  Düşük ağırlık merkezi sayesinde dengeli bir duruş sağlar ve konforu artırır. Başa değen bölgelerde konforu artırmak için ayrıca özel takviyeler bulunmaktadır.
  Çabuk ve Kolay Giyim için Sure Lock® Mekanizması

  Bullard’ın Sure-Lock® başlık mekanizması sayesinde kask itfaiyecinin başına göre kolay bir şekilde ayarlanabilir. Buna ek olarak bareti çevreleyen bandın ön ve arkasında bulunan ayar çubukları sayesinde kask başa tam olarak oturur ve solunum cihazıyla uyumlu olarak çalışır.

  Sağlam ve Uzun Ömürlü Koruma için Cam Elyaf

  FXE Modelinin dış gövdesi cam elyaf esaslı kompozit malzemedir. Cam elyaf malzemeler termoplastiklere göre kimyasal ataklara ve yüksek sıcaklıklara karşı daha dayanıklıdır. FXE modelleri dış gövdenin kalıplanması sırasında renklendirilmektedir. Bu nedenle dıştan boyama kasklara göre daha dayanıklıdır.
  Düşük Maliyetli Bakım için Sökülebilir Parçalar

  Bullard kaskları kolay ve masrafsız bakım için dizayn edilmiştir. Örneğin başı çevreleyen bant kolayca sökülüp temizlenebilmektedir. Oysa rakip ürünlerde bu bant dikişle sabitlendiğinden sökülmesi ve temizlenmesi mümkün olmamakta, değiştirilmesi de çok maliyetli olmaktadır.
  Maksimum Görünürlük için 3M Scothlite® Reflektif Şeritler

  FXE kaskları 3M Scotchlite® reflektif şeritleriyle beraber gelmektedir. Bu reflektif şeritler 260°C’de reflektif özelliklerini kaybetmemektedir. Bu özellik Scothlite ürünlerini en dayanıklı ürünler haline getirmektedir.
  Darbe Emici Poliüretan İç Kısım

  FXE kasklarında gelen darbelerin itfaiyecinin başına hasar vermesini önlemek amacıyla özel olarak dizayn edilmiş darbe emici poliüretan iç kısım bulunmaktadır.

  Alev Almaz Ense Koruyucu Malzeme

  Isı ve alevin itfaiyecinin ensesinden içeri girmesini engellemek amacıyla DuPont’un Nomex® elyafından yapılmış ense koruyucu malzeme kullanılmaktadır.
  Açısı Ayarlanabilen Polikarbonat Yüz Siperi

  FXE modelinde 1.6 mm kalınlığında polikarbonat vizör bulunmaktadır. Bu vizör önden gelecek darbelere karşı yüzü korurken aynı zamanda net bir görüş imkanı yaratmaktadır.

  Ayarlanabilir Çene Kayışı

  Ayarlanabilir çene kayışı sayesinde kask kolay bir şekilde başa oturmaktadır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.