• 0
 • 1
FyrPro

Sysbel SPP104-2 Dört Varil Plastik Sızıntı - Döküntü Paleti

Fiyat
:
14.377,80 TL
Havale ile
:
TL 14.090,24
FyrPro
stoktan-teslim1.png (5 KB)
Hızlı Kargo
ön sipariş ile teslimat
toplu al az öde
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Sysbel SPP104-2 Dört Varil Plastik Sızıntı - Döküntü Paleti

   
  Poli Dökülme Paleti
  Poli dökülme paleti standart bir paletten daha alçaktır, böylece yerden tasarruf sağlar, güvenliği ve verimliliği arttırır ve petrol varilleri, kimyasal varillerinin kullanımını kolaylaştırır. Genel olarak, poli dökülme paleti, bu tür kapları aktarmak yerine, petrol varilleri, kimyasal variller vb. depolamak için kullanılır. Bir atölyeye monte edildiğinde, dökülme paleti çeşitli işlemler için (yağ çıkarma, doldurma ve ayırma, vb.) bir platform olarak kullanılabilir. Aynı ızgara ve tahliye delikleri ile donatılmıştır. Kararlı ve güvenilir bir iş istasyonu oluşturmak için çeşitli platformlar monte edilebilir.
  Dikkat ! Taşıma - sızıntı - döküntü paletlerinde kargo dahil değildir. İstediğiniz kargo veya ambar ile ücret alıcı sevk edilir.
   
   
  400 litrelik varil kapasitesi
  2500 kilogram kapasite
  30x131x132 cm ebatlarında

  iki varil sızıntı paleti ölçüleri


  Döküntü - Sızıntı Paleti Genel Özellikleri :

  Tüm aşağıdaki özelliklerin bu palette olduğu garanti edilmez, genel bilgi amaçlı olup, teknik detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Döküntü - Sızıntı Paleti Genel Özellikleri
  sızıntı paleti döküntü paleti vanası sızıntı paletleri
  İstiflenebilir yapıya sahip 2 silindirli dökülme paletleri yerden ve nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlar Altıgen tahliye tapası tahliyeyi kolaylaştırır İstiflenebilir yapıya sahip 2 tambur ve 4 tambur dökülme paletleri yerden ve nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlar
  forklift döküntü paleti transpalet sızıntı paleti döküntü palet rampası
  2 tambur ve 4 tambur dökülme paletlerinde verimliliği artırmak için forkliftin rahat çalışması için forklift yuvaları bulunur (* forklift aşırı yüklenmesi yasaktır) Hidrolik taşıma araçları paletleri hareket ettirmek için de kullanılabilir, bu da daha uygundur Poli dökülen palet rampaları büyük eşyaların taşınmasını kolaylaştırır
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.