Stokta Yok
Ansell

Ansell ActivArmr 97-200 Mekanik ve Çok Amaçlı Koruma İş Eldiveni

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • EN ÇOK TİTİZLİK GEREKTİREN İŞLER İÇİN KONFOR VE EL BECERİSİ KULLANIMI
   
  Benzersiz bir elyaf karışımı ve parmaklarda keçi postundan deri, 12 saat boyunca stressiz rahatlık ve girift görevlerde el becerisinin optimal düzeyde kullanılabilmesini sağlar.
  Ansell'e ait tampon formülasyonu, yaralanmaların önlenmesi için piyasadaki ilk aleve dirençli darbe çözümünü sunmaktadır.
  Kevlar® dikişleri sayesinde ActivArmr® 97-200, rakip eldivenlerden 3 kattan daha fazla dayanıklıdır.
  Üstün tutuş özelliği; kolay takma ve çıkarma sağlayan bir emniyetli manşet ve yüksek görünürlüklü, karşıt renkli avuç içiyle kombine edilmiştir.
   
  AÇIKLAMALAR
  * Arc Flash – NFPA 70E - Test Method/Standard: ASTM F1959-05 -  Result: Hazard/Risk Category (HRC) 4 - Arc Rating (ATPV) 51 cal/cm².
   
  TEMEL ENDÜSTRİLER
  Petrol İşeme ve Rafinaj
   
  İDEAL UYGULAMALAR
  Petrol endüstrisi
  Madencilik
  İnşaat işleri
  Acil servisler
   

  Tüm Ansell ürünlerimiz ithal olduğundan dolayı ve depolarımızda sürekli hareket gördüğü için hızlı tükenebilmektedir. Alım yapmadan önce teyit ve rezerve için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş verdiğinizde ürünün ana depoda olması durumunda en fazla 2 iş günü içerisinde kargolanır. Ürün tükenmiş ise termini özel ithalat ve koli bazında olup 4-8 hafta arasındadır. Aksi durumunda sipariş iptaliniz yapılarak ödemeniz 2 iş günü içerisinde iade yapılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.