Ansell Eldiven

Ansell eldiven Türkiye

Sırala
Görünüm:
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 23
Toplam 540 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 23

Ansell İş Eldiveni

Ansell 1925 yılından itibaren eldiven ve diğer iş güvenliği ürünlerinin üretimine başlamıştır.

 Ansell  çalışanlar için en iyi el koruması ürünlerini sunmaya gayret etmektedir. İşte bu nedenle çok çeşitli sektörlere, uygulamalara ve tehlikelere yönelik olarak oldukça geniş bir ürün çeşidi sunmaktadır. 
Daha güvenli ve yüksek performanslı çalışma imkanı sunmak için Ansell el koruma ürünlerini üç gruba ayırmıştır.

 Mekanik Koruma Eldivenleri; Kuru veya ıslak bir ortamda nesneleri tutmak için kavrama özelliklerine ek olarak kesiklere, yıpranmalara ve delinmelere karşı koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Eldivenler bir yandan el becerisi ve konfor sağlarken bir yandan da çeşitli seviyelerde sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. Ansell HyFlex, Ansell PowerFlex, Ansell Vantage mekanik koruma eldiven gruplarıdır. 
 Kimyasal ve Sıvı Koruması Eldivenleri; Sıçramalara ve/veya çok çeşitli kimyasallara ve sıvılara girmeye karşı üstün koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu eldivenler zorlu ortamlarda farklı seviyelerde mekanik koruması sağlarlar. Ansell AlphaTec, Ansell Sol-Vex, Ansell Touch N Tuff markaları kimyasal ve sıvı koruması için geliştirilmiştir.
 Ürün Koruma Eldivenleri; Bu eldivenler, özel yasal şartlara bağlı olarak çeşitli ortamlarda ürünü ve çalışanı korumak için tasarlanmıştır. İlaç yapım laboratuarları, temiz ortamlar, elektronik işlemlerin yapıldığı mekanlar, gıda işleme ve hizmet sektörü gibi alanlardaki uygulamalara uygun özelliklere sahiptir. Ansell Sol-Vex ve Ansell Touch N Tuff markaları ürün koruma gerektiren çalışmalar için de uygundur.

Kolay seçim yapmanız için internette bulabileceğiniz en iyi ansell koruma eldiveni içerikleri iş güvenliği uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır. Ansell eldiven çeşitlerinin başlıca kullanım alanları;

  • mekanik koruma gerektiği durumlarda
  • ağır makine bakımlarında
  • vibrasyonlu teçhizat kullanımında
  • kimyasal sıvılara karşı koruma
  • ürün koruması (kesici malzeme taşıma vb.)

gibi iş gücünün yoğun kullanıldığı alanlardır. Ansell nitril eldivenler ağır işlerde tercih edildiği gibi ansell 92-600 gibi eldivenler hafif işlerde de kullanılmaktadır. Ayrıca doktor eldiveni veya muayene eldiveni olarak da çok tercih edilmektedir.

Ansell Eldiven Fiyatları ve Ansell Türkiye

Ansell fiyatları farklı markalar ile karşılaştırıldığında fiyatı yüksek gözükmektedir. Bu fiyat farklılığını anlamak için eldiven kalitesi ve kullanım süresini göz önünde bulundurulması gerekir. Eğer kullanım ömrüne bakılacak olursa fiyatların yüksek olmadığı anlaşılacaktır. Bir diğer hususta iş için doğru eldivenin seçilmiş olması gerekliliğidir. İşinize yaramayacak özelliklere sahip eldiveni seçmeniz cebinizden gereksiz yere fazla para çıkmasına neden olacaktır. Doğru iş için doğru eldiveni nasıl seçeceğinizi bilmiyor iseniz iş güvenliği uzmanınız dan yardım alabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak blog kısmımızda ki bilgilendirici yazıları okuyabilirsiniz.

Ansell Nitril Eldiven

Ansell çalışma eldiveni çeşitlerinin tamamı CE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Eldiven kategorileri risk tiplerine göre belirlenmiştir. Bunlar;

  • Hafif risklere karşı Kategori 1
  • Orta dereceli risklere karşı kategori 2
  • Ciddi risklere karşı kategori 3

standardına uygun eldiven modelleri kullanılmalıdır. Bunların yanında kimyasal direnci yüksek eldiven ve kesilmeye karşı dirençli eldivenlerde ansell eldiven kataloglarında mevcuttur. Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir sizin için uygun iş eldivenini beraber bulabiliriz.

Ansell Eldiven Türkiye Distribütörü

Ansell markasının farklı zamanlarda farklı distribütörleri bulunsa da en doğru güncel bilgiyi ansell Türkiye sayfasından edinebilirsiniz. Mail yada telefon yoluyla ulaşarak ansell Türkiye distribütörü bilgilerine ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.