Stokta Yok
Ansell

Ansell ActivArmr 97-210 Mekanik ve Çok Amaçlı Koruma İş Eldiveni

ön sipariş ile teslimat
toplu al az öde
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • PETROL SAHASINDAKİ EKSTREM KOŞULLARI KARŞILAYACAK ŞEKİLDE TASARLANMIŞTIR
   
  97-210 darbe, bariyer, kavrama eldiveni; petrol sahasındaki en zorlu koşulların bulunduğu petrol kulesi tabanı, kule hizmetleri ve hidrolik kırma işlemlerinin ekstrem ortamları için tasarlanmıştır.
  Elin sırtında en son teknoloji içeren ve laboratuvarda test edilmiş darbe koruması içeren bu eldivenler ayrıca, stratejik avuç içi basınç noktalarında ileri teknolojili “iyileştirilmiş kavrama” pedleri ve elleri yukarı çıkış ortamında  karşı karşıya sıvılardan korumaya yönelik su geçirmez bir bariyer içermektedir.
  Bu eldivenler yağlı, kuru ve ıslak ortamlarda kavrama, kesilmeye karşı koruma, su ve  petrolün nüfuz etmesi sonucu oluşan aşınmaya karşı koruma sağlar.
   
  TEMEL ENDÜSTRİLER
  Petrol İşleme ve Rafinaj
  Madencilik
   
  İDEAL UYGULAMALAR
  Petrol platformları / Kulelerinin tabanındaki ağır işler
  Liman işçileri / Platform hizmetleri
  Basınçlı pompalama
  Hidrolik kırma ekipleri
   

  Tüm Ansell ürünlerimiz ithal olduğundan dolayı ve depolarımızda sürekli hareket gördüğü için hızlı tükenebilmektedir. Alım yapmadan önce teyit ve rezerve için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş verdiğinizde ürünün ana depoda olması durumunda en fazla 2 iş günü içerisinde kargolanır. Ürün tükenmiş ise termini özel ithalat ve koli bazında olup 4-8 hafta arasındadır. Aksi durumunda sipariş iptaliniz yapılarak ödemeniz 2 iş günü içerisinde iade yapılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.