Bmes Bimes Ayakkabı Bot

bimes bmes yazlık iş ayakkabıbimes bmes kışlık iş ayakkabıbimes Bmes iş botu

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Bmes Ayakkabı ilk olarak 1975 yılında Sn. Burhan Yüksel ‘in kurmuş olduğu BURHAN SERİGRAFİ firmasında serigrafi , etiket ve transfer baskı işlemleriyle sektöre adım atmıştır. 2015 yılı ortalarına kadar serigrafi , etiket ve baskı işlerine devam etmiştir. Bu esnada ortopedik sandalet ve ayakkabı üretimi yapmıştır. 2015 yılının son çeyreğinde iş güvenliğine verilen önemle ve taleplerin artması dolayısıyla iş güvenlik ayakkabısı üretmeye karar vermiştir. Kısa zamanda geliştirilen model çeşitliliğiyle birlikte aktif toptan pazarda hızlı ve önemli gelişmeler kaydetmiştir.

İstanbul Esenyurt bölgesinde KAPALI 2000 m2 alanda firmamız faaliyetini göstermektedir. Özellikle son yıllarda iş güvenliğine verilen önemle birlikte güvenli ortamlarda rahat ve hayati risklere meyil vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. İş güvenliği ayakkabı pazarında aktif rol almakta ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Piyasanın talepleri doğrultusunda daha hızlı kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri sağlamak adına çalışmalarını gerçekleştirmektedir. BMES AYAKKABI müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede tutarak güvenilir ve aranan bir firma olmayı başarmıştır. Bu başarının vermiş olduğu haklı gurur ile pazar payını sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin talep ve isteklerini karşılamak müşteri memnuniyetini sağlamak kaliteden ödün vermemek ürün yelpazesini sürekli AR-GE model çalışmalarıyla gerçekleştirmektedir.

Yapmış olduğu araştırma ve etütlerde Türkiye pazarında üretilen ve uzak doğudan ithal edilen iş güvenlik ayakkabılarında çok özentisiz ve düşük kalitede olduğunu fark etmiştir ve görüldü ki sektörde ciddi bir açık söz konusu.BMES AYAKKABI olarak bu açığı kapatmak için profesyonel ekip ve ekipmanları ile özverili bir şekilde ayakkabı üretimine başlamıştır ve ürünler üzerinde yaptığı araştırmalar sonucunda Türkiye'de daha esnek ve yumuşak taban üretmeyi başarmıştır. 571 model ve yazlık modeli olan 1453 modelleri ile siz değerli iş tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.