ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Cofra Arkansas S3 Wr Src Spor Bot

Ürün Kodu : 735
Cofra Michelangelo S3 Wr Src Spor Bot
39-46 arası beden aralığı
EN ISO 345:2011 özelliklerinde 
Saya: Su tutmaz  Pull- Up nubuk
Astar:  GORE-TEX performans konfor
İç tabanlık: Bütün SOFT- BED, oldukça yumuşak PU’dan yapılmıştır, anotomik, çıkarılabilir, antistatik kumaş ile kaplı, kokulu tabanlık
Ayakkabı tabanı: PU/TPU
Ayakkabı Ucu: Metal İçermeyen  TOP RETURN
Orta taban: Metal içermeyen APT PLATE- sıfır delinme
Gore-Tex zar cm2 de 1,4 milyar gözenekle yapılır, su geçirmezlik ve yüksek oranda nefes alabilirlik garantisi verir. Gore-Tex zar bakterilerden korur ve yüksek ısıya dayanıklıdır.
EN ISO 20345:2011 standartına uygun testlerin yanı sıra Gore-Tex kaplamalı tüm ayakkabılar üstün üretim süreci için Gore tarafından istenen katı testlere tabi tutulur.
Yürüyüş Simulatörü : Gore Simulatörü yağmurda yürüyüşü dikkatli şekilde canlandırır. Onaylı örnekler ve prototiplerde bu metodla test edilir. Bütünsel ve uzun ömürlü su geçirmezliğini kontrol etmek için en az 300.000 bükülmeye (yaklaşık 750 km) maruz bırakılır. Bu prosedür Gore-Tex yüksek kalitesini ve fonksiyonelliğini garanti eder. Gore-Tex zar içeren ayakkabı su geçirmez ve nefes alabilir. İçeride harika bir mikro klima etkisi yaratır.
Satrifuj Tesi: Bu test bir tek damlanın bile gözden kaçmamasını sağlar. Suyla doldurulan ayakkabılar yüksek hızla santrifuj edilir. Böylece su en küçük delikten dahi dışarı itilir. Herhangi sızdırma anında tespit edilir.
Ayakkabı Konfor Testi: Ayakkabıdan dışarı çıkan ve içeride kalan su buharının tam miktarı tespit edilir. Cofra ayakkabılar bu testi geçmiştir ve iç kısmında mükemmel mikro klima etkisini garantilemiştir.
İzole Konfor Ayakkabıları: Gore-Tex izole konfor ayakkabı sizi kuru tutmak için çeşitli yalıtım özellikleri ve soğuk şartlarda konforlu sıcaklık sunar. Soğuk havalarda güçlü yalıtıma ihtiyaç duyan kişiler için uzun ömürlü su geçirmez ve nefes alabilen ayakkabı.
Performans Konfor Ayakkabıları: Uzun ömürlü su geçirmezlik ve nefes alabilir. Her mevsim tam konfor. Soğuk havalarda güçlü yalıtıma ihtiyaç duyan kişiler için önerilir. 
Dört Mevsim Konfor Ayakkabıları: Tüm yıl iç mekan konforu ve dış mekan koruması. Koşul dengelemede ve değişiminde harika. 
Ürün Açıklaması
Tipi
Bot
Cinsiyet
Bay
Standart
S3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.