• 0
 • 1
Drager

Drager PARAT 3200 ABEK15 Filtreli Kaçış Cihazı

Fiyat
:
2.650,97 TL
Havale ile
:
TL 2.597,95
Drager
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Drager PARAT 3200 ABEK15 Filtreli Kaçış Cihazı  Dräger PARAT 3200, multigaz ABEK15 filtresiyle donatılmış bir ağızlıklı/burun klipsli kaçış cihazıdır. Sağlam ve ergonomik bir kasanın içinde bulunan ünite, kompakttır ve kolayca taşınır.
  Endüstriyel kaçış cihazlarının filtrelenmesi için tanınmış tek standarda (DIN 58647-7) göre onaylanmıştır, kullanıcılara en az 15 dakika kaçış süresi tanır.

  En az 15 dakika süreyle kanıtlanmış koruma


  Dräger PARAT 3200 kullanıcıyı en az 15 dakika boyunca çok çeşitli toksik endüstriyel gazlardan güvenilir şekilde korur. DIN 58647-7'ye göre onaylanmıştır.

  Kaçış respiratörü, burun klipsli ve entegre ABEK15 filtreli bir ağızlıktan oluşur. Sakallı kullanıcılar için bile kolayca ve güvenle takılır. Çok düşük kaçak değerleri sunar. Küçük ve kompakt boyutu sayesinde taşıması kolaydır.

  Kaçış cihazında standart olarak bir kemer klipsi bulunur. Dört ek taşıma seçeneği mevcuttur: timsah klips, kayma korumalı karabina, omuz askısı ve el askısı, PARAT 3000 serisini günlük görevler sırasında güvende tutar. Timsah klips dışında cihazlar, mevcut kemer klipsiyle birlikte tutturulabilir. Timsah klips, kemer klipsini üniteden çıkardıktan sonra monte edilebilir.

  Kasanın üzerinde çekmeli kavrama alanları sunan ergonomik tasarımıyla, kolay ve güvenli bir taşıma ve tutuş sağlar. Sağlam ve dayanıklı kasa, ekstrem çalışma koşullarında bile denge ve koruma sağlar.

  PARAT 3200'ün arka plakası şeffaftır ve cihazın net bir şekilde görülmesini sağlar. Son kullanma tarihi filtrenin üzerinde yazılmış olduğu ve kolayca okunabildiği için, servis aralıkları kolayca takip edilebilir. Resimli talimatlar doğru takma prosedürünü gösterir ve arka plakanın altında, yıpranmaya karşı korunaklı bir durumda kalır.

  Filtrenin 4 yılda bir değiştirilmesi kaydıyla, cihazın toplam kullanım ömrü 12 yıldır ve en düşük düzeyde işletim maliyeti sağlar.

  Teslim Süresi : 8-12 haftada ön sipariş ile teslim edilir.

  Teslimat Bilgisi
  :
  8-12 haftada ön sipariş ile teslim edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.