x
Drager Parat 5510 Tekli Kaçış Başlığı R 59 415
Drager Parat 5510 Tekli Kaçış Başlığı R 59 415
Yorumları Oku Yorum Yap
547,77 TL + KDV
 
​Drager Parat 5510 Tekli Kaçış Başlığı R 59 415


Drager PARAT® kaçış başlıkları her zaman mümkün olduğunca hızlı bir kaçış gerekliliği dikkate alınarak kullanıcılarla beraber geliştirilmiştir. Dräger PARAT optimize edilmiş kullanım konforu, sağlam gövdesi ve test edilmiş filtreleri ile kullanıcısını kaçış esnasında en az 15 dakika boyunca yangında oluşan endüstriyel toksik ve yangın sonrası oluşan gazlardan buharlardan ve partiküllerden korur.

Kullanım: Toksik gazlara, buharlara ve partiküllere karşı koruma sağlar –
Filtre: CO P2 Filtre
Onay: Kaçış filtre cihazları için EN 14387:2004 gereğince; ek olarak H2S‘e karşı (2.500 ppm) kullanım için DIN 58647-7 uyarınca test edilmiştir. 
Ambalaj çeşitleri: Hard Case, Soft Pack ve Single Pack olarak temin edilebilir.

SADECE 3 ADIMDA KAÇIŞA HAZIR

Ambalaj açıldığında filtre tapası otomatik

olarak filtreden ayrılır. Bu sırada filtre başlangıç pozisyonuna itilir ve başlık hemen takılabilir. Esnek iç manşetler sayesinde ekstra sıkılaştırma gerektirmez. Yapmanız gereken şey: Ambalajı açmak, başlığı çıkartıp takarak tehlike alanını terketmek.
 

HEM DAYANIKLI HEM ERGONOMİK

Biz Dräger olarak biliyoruz ki: Kaçış başlıkları ve benzer donanımlar normal şartlarda hergün çalışanın yanında

bulunur ve sadece tehlikeli durumlarda açılır. Bu sebeple Dräger PARAT‘ın ambalajında hem ergonomiye hem de takma konforuna önem verilmiştir. Görev

esnasında kaçış başlığı tercihe bağlı olarak kemer, omuz askısı, timsah klipsi veya kemer klipsi ile taşınabilir. Başlık, bir

tutucu ile duvara da monte edilebilir. Dräger PARAT ambalajları aynı zamanda oldukça dayanıklıdır ve kaçış cihazını hasarlara karşı korur.

İki farklı ambalajdan birini tercih edebilirsiniz: Islanmaya karşı koruma sunan Hard Case (IP54) – Toza karşı koruma

sunan Soft Pack (IP5). Muhafazaların her ikisi de filtrelerin son kullanma tarihini ve cihazın durumunu kontrol etmek için bir görüş penceresine sahiptir.
 

GÜVENİLİR KORUMA

Kaçış başlıkları yüksek performanslı filtrelerle donatılmıştır. Filtreler, toksik endüstriyel ve yanıcı gazların, buharların ve partiküllerin yer aldığı geniş bir yelpazeye karşı güvenilir koruma sunar. Ambalajın kapağında bulunan koruyucu mühür size paketin açılmamış olduğunu gösterir. Ayrıca filtre iki adet filtre tapasıyla sızdırmaz bir şekilde kapatılmıştır.
 

16 YILLIK KULLANIM ÖMRÜ

8 sene sonra filtreyi değiştirirseniz kullanım ömrü toplam 16 yıla çıkar. Bu size uzun vadede büyük ölçüde tasarruf sağlar. Filtre, uygun egzersizden sonra kolaylıkla tek elle değiştirilebilir
E-Bülten Aboneliği Kampanya ve hizmetlerden haberdar olmak için E-bültenimize abone olun!
Müşteri Hizmetleri 0(222) 228 08 60
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.