ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Dryfix TRAFFIC PAINT Zemin Boyası A Bazı 5 kg

Ürün Kodu : DGR.DGR.DRYFİX.A.BAZI.5KG
2.164,50 TL
Havale Fiyatı : 2.121,21 TL %2  İndirim
Daha Fazla Dryfix
Beğen

Stok Sorunuz

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Dryfix TRAFFIC PAINT Zemin Boyası A Bazı 5 kg

Zemin Boyası Nedir?

Zemin boyası; beton, asfalt, mermer ve ahşap gibi yüzeylere renklendirme ve koruma kazandırmak için uygulanan bir boyadır.

Yapısı ve özelliği nedeniyle zeminlerde üstün tutunma sağlar. Esnek yapısı nedeniyle zeminde oluşan çatlakları köprülemeye yardımcı olur. Su geçirmez özelliği ile üzerinde su göllense bile üstün koruma sağlar. Dış hava koşullarına dayanıklı bir ürün olduğundan dolayı UV ışınlarından etkilenmez. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Traffic Paint’in uygulandığı yüzey 24 saat sonra yaya trafiğine, 7 gün sonra araç trafiğine açıldığı zaman etkin bir boyama işlemi yapılmış olur. Doğru boyama işlemi gerçekleştiği zaman boya uzun süre dayanıklı kalır ve renk solması yaşanmaz.

Dryfix boya markası tarafından üretilen Traffic Paint beton, asfalt, ahşap, mermer, fayans gibi tüm yüzeylerde kullanılabilir. Tek komponentli, hava ile kürlenen, dekoratif ve koruyucu bir ürün Traffic Paint su geçirmez özelliğe sahiptir. Yüzeye üstün koruma sağlayan boya spor salonu, otopark, AVM, hastane, yürüyüş yolu, trafik ve yaya yolu, bisiklet yolu, fabrika, havalimanlarında tercih edilir.

Zemin Boyası Hangi Alanlarda Kullanılır?

Zemin boyası su geçirmez özelliği, renklendirme, dekoratif ve koruma amacıyla kullanıldığı için kullanım alanları oldukça geniştir. Özel olarak geliştirilen yer boyası tüm zemin kapmalarında tercih edilebilir. Kullanıldığı zemine sadece renk katmaz, aynı zamanda zeminin korunmasına da yardımcı olur. Farklı renkleri mevcut olduğundan dolayı yüzeyde istenilen renklendirme ve işaretler yapılabilir. Tüm zemin yüzeyleri renklendirme konusunda büyük kolaylık sağlar. Betondan ahşaba, asfalttan metala kadar her türlü yüzeyi pratik bir şekilde renklendirmek için kullanılır.

Zemin boyasının kullanıldığı alanların başında spor salonu, otopark, asfalt ve yürüyüş yolu gibi alanlar geliyor.

Trrafic Paint otoparklarda araçların giriş alanlarını gösterilmesinde kullanılırken bisiklet yolunu belirlemek için de tercih edilir. Akaryakıt istasyonlarında araçların bekleyeceği alanı, asfaltlarda ise yol çizgilerinin çizilmesinde kullanılır. Her türlü zemin için uygun olan boya iç mekanlarda kullanıldığı gibi dış mekanlarda da kullanıldığında üstün renklendirme ve koruma sağlar. Suya, UV ışınlarına, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı bir ürün olan yer boyası her türlü yüzeyde etkin bir sonuç verir. Dryfix Traffic  kullanıcıya sayıda renk seçeneği sunar.

Beton Boyası olarak ;Dryfix Trrafic Paint Zemin Boyası Kullanılabilir. Beton özel olarak üretilen boyalar ile boyanır. Beton boyasının su geçirmez, UV ışınlarına dayanıklı, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı, toz ve kirlerden etkilenmeyen özel formülü bulunuyor. Dryfix Trrafic Paint her türlü beton yüzeye uygulanarak tam koruma sağlar. Beton üzerinde boyama ve işaretlemeler yapmak için özel olarak üretilen Dryfix Traffic Paint özel formülü ile yüzeye yapışarak uzun süre dayanıklı kalır.


Uygulamaya hazır bir şekilde üretilen Dryfix Traffic Paint yaya trafiği ve araç trafiğinin yoğun olduğu tüm yüzeylerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. İstenilen renkte üretilen bu ürünü 5kg ve 18kg seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Sarı, Siyah, Mavi, Kırmızı, Yeşil, Beyaz, Açık Gri ve Koyu Gri renkleri mevcuttur. 

Sarfiyat

Çift katta ortalama 350 – 400 gr/m2 dir. 18 kg’lık bir ambalaj ile çift katta ortalama 45-50 m2 yüzey boyanabilmektedir.

Su İzolasyon Uygulamaları:  Çift katta ortalama 750 – 1000 gr/m2 dir. 18 kg’lık bir ambalaj ile çift katta ortalama 18 – 24 m2 yüzeyin su izolasyonu yapılabilmektedir.

SAKLAMA KOŞULLARI  Raf ömrü 12 aydır. Kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir. Direkt güneşe maruz bırakılmadan istiflenmelidir.

AMBALAJ ŞEKLİ 18 kg ve 5 kg Metal Kova

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.