ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Emniyetli Bıçak

Emniyetli Bıçak

Maket bıçakları birçok profesyonel kesim işlemini yapabileceğiniz kesici el aletidir. Maket bıçağının doğru bir şekilde kullanılması ile kesim işlemlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapmak mümkündür. Fakat yanlış kullanıldıkları durumlarda iş kazalarına neden olabilirler. Bu iş kazaları sonucunda iş veriminin düşmesi, uzun süreler çalışamama, el yaralanmaları nedeniyle günlük yaşantının aksaması ve hatta uzuv kayıpları bile yaşanmaktadır. İş kazalarının ve yaralanmaların önüne geçmek için kesme işlerinde emniyetli bıçaklar kullanmak gerekmektedir. Emniyetli bıçaklar, yaylı mekanizması sayesinde elinizi butondan çektiğiniz anda bıçağı otomatik olarak geri çeken maket bıçaklarıdır. Emniyetli bıçaklarda kendi içinde güvenli, çok güvenli, maksimum güvenlikli olarak sınıflandırılmaktadır. Çok güvenli bıçaklar, yüzey ile teması kesildiği anda bıçağı geri çeken güvenli bıçaklardır. Maksimum güvenlikli bıçaklar ise, bıçak ile temas imkanı bırakmayan bıçaklardır.

 

Emniyetli bıçak çeşitleri arasında yer alan diğer kesme aletleri ise falçatalar, kazıyıcılar, kılçıktan arındırma bıçakları, grafik bıçakları ve neşterlerdir. Ayrıca bu ürünlerin tümünde değiştirilebilir uçlar bulunmaktadır. Trapez bıçak uçları, kanca bıçak uçları, sanayi tipi bıçak uçları, kazıyıcı bıçak uçları, kılçıktan arındırma bıçak uçları, grafik bıçak uçları, neşter bıçak uçları ile bıçakların uçları değiştirilerek uzun ömürlü ürünler haline gelmektedir. Güvenli bıçaklar ile kâğıt, mukavva ve karton, folyo, halı, PVC, lastik, deri, stiropor ve köpük hızlı ve güvenli biçimde kesilebilirken, çuvallar açılabiliyor, kayış bantlar ve yapıştırıcı bantlar kopartılabiliyor. Bunun yanı sıra sap ve bıçak ucu özelliklerinden ötürü özel olarak folyo kesicisi, karton bıçağı ya da çuval açıcı olarak kullanılan emniyetli bıçaklarda bulunmaktadır.

Sizlerde emniyetli bıçaklar ile ilgili bilgi almak, ve güvenli bıçak satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Güvenli emniyetli bıçaklar sayfamız üzerinden emniyetli bıçak çeşitleri ve emniyetli bıçak uçlarını inceleyebilir, sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bu alanda pazarın lideri konumunda olan Martor Emniyetli ve Güvenli Bıçaklar gelmektedir. Martor Bıçaklara en uygun fiyatlar ile sahip olmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.