GVS Elipse

GVS Elipse A1P3 Yarım Yüz Maskesi - SPR503

GVS Elipse
Fiyat
:
234,73 TL + KDV
KDV Dahil
:
253,51 TL
Havale ile
:
248,44 TL
Adet:

-

+

Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
10 - 1000
%5
stoktan-teslim1.png (5 KB)
hızlı-kargo1.png (3 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • GVS Elipse A1P3 Yarım Yüz Maskesi - SPR503

  Ürün ile birlikte üzerinde A1P3 Filtre de gelmektedir.
   
  KORUMA ÖZELLIKLERI
   
  Etkinleştirilmiş karbon, maksimum yüzeyde tutma verimliliği için belirli bir gözenek yapısına ve ideal solunum direnci için belirli bir gözenek boyutuna sahiptir. Maskeler , bir dizi gaz, buhar, toz ve buğuya karşı koruma sağlamak için iki etkinleştirilmiş karbon filtreleme yapısına sahiptir. Bu yapı dolduktan sonra yedek filtrelerle birlikte değiştirilebilir. Bu filtreler 1.000 ppm...xTLV'ye varan yoğunluktaki maddeler ile 50 TLV'ye varan toz ve buğuya karşı çok çeşitli koruma sağlar.
   
  UYGULAMA SAHASI:
   
  - A1P3: Boya, Otomotiv ve Tersane sektöründe ya da onarımındaki çözeltiler. Ayrıca inşaat sektöründe kullanılır.
  - B1P3: Yalıtım, endüstriyel ya da tüketici ürünleri, metal ayırma, mikro elektronik alanları gibi Arsin, İyot, Klor ya da Formaldehit kullanılan imalatlar
   
  FILTRE TÜRÜ / SINIFI
   
  - A1P3 (R) ve FFA1P3: Kaynama noktası belirtildiği şekilde > 65 derece C olan belirli organik gaz ve buharlara karşı koruma için.
  - B1P3: İnorganik gaz ve buharlara karşı koruma için.
  - Bir P3 Elemanı içerir: Toz, metal dumanları, yağ ve su buharı ve mikro organizmalara karşı koruma. HESPA (Yüksek Verimlilikli Sentetik Parçacık Hava Filtresi) + A1P3* (R) > %99,95 (minimum geçirgenlik) Yüksek verimlilikli etkinleştirilmiş karbon filtre.
   
  SERTIFIKASYON
   
  Maske EN140 ile uyumludur: 1998
  Filtreler EN14387 ile uyumludur: (R D)
  EN405 (R D) ile uyumlu Bakım Gerektirmeyen maskeler
  Maskeler ve filtreler CE onaylıdır.
   
  MALZEMELER
   
  Maske ve filtreler için kullanılan malzemeler hipo-alerjik, kokusuz, FDA uyumlu ve lateks ya da silikon içermez.
   
  SICAKLIK ARALIĞI:
   
  -5°C +55°C
   
  DEPOLAMA ÖMRÜ: ELIPSE GAZ MASKESI
   
  Maske ve Filtreler için 3 yıl.

  Yüze mükemmel bir şekilde uyan ve kullanıcının takmayı tercih ettiği diğergöz ya da gürültüden korunma ürünleriyle uyumlu,tam bir görüş açısısunan kompakt, hafif ve esnek tasarım.Kullanıcının solunum direncini azaltmasına olanak tanıyan ve maskeiçinde nem oluşumunu minimum düzeyde tutan tam merkezde büyük vedönmeyen valf. Daha iyi konfor ve yüksek nemli ya da ıslak koşullarda dahigüvenli kullanıma olanak tanımak için 4 konumda kolayca ayarlanabilenhafif, kaydırmaz kayış. Elipse 2 boyutta sunulur.

  Etkinleştirilmiş karbon, maksimum yüzeyde tutma verimliliği için belirlibir gözenek yapısına ve ideal solunum direnci için belirli bir gözenekboyutuna sahiptir. Maskeler , bir dizi gaz, buhar, toz ve buğuya karşıkoruma sağlamak için iki etkinleştirilmiş karbon filtreleme yapısınasahiptir. Bu yapı dolduktan sonra yedek filtrelerle birlikte değiştirilebilir.Bu filtreler 1.000 ppm...xTLV'ye varan yoğunluktaki maddeler ile 50TLV'ye varan toz ve buğuya karşı çok çeşitli koruma sağlar.

  Filtre tıkanma ve kullanıcı solunum direncinin önemli ölçüde arttığını hissedene kadar kullanılabilir.Özel kullanım ömrü iş yerindeki partiküllerin konsantrasyonuna ve işçilik derecesine bağlıdır Filtrasyon etkinliği kullanım sırasında% 99,95'in üzerinde tutulabilir.
   
  Maske dayanıklıdır ve depolandığında ve uygun şekilde bakımı yapıldığında uzun ömürlüdür.

  Maske EN140 ile uyumludur: 1998 Filtreler EN14387 ile uyumludur: (R D)EN405 (R D) ile uyumlu Bakım Gerektirmeyen maskeler Maskeler ve filtreler CE onaylıdır.
  Ürün Özellikleri
  Maske Filtre Özellikleri
  :
  A: Organik bileşenlere ait gaz ve buharlar (Aseton, Benzol, Fenol, Trikloretilen, Toluen, Metanol vb.),P3 - Toz / Partikül,Yarım Yüz Maskesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.