gvs-logo.png (13 KB)Gvs Elipse 

GVS Elipse Hakkında

GVS Elipse maske , ürünlerin dünya çapındaki gerekli standartlara uygun olmasını sağlamak için en sıkı kontrolleri karşılamak üzere iş güvenliği için hava filtreleri tasarlamakta ve üretmektedir.

Elipse Maske, GVS tarafından tasarlanan, piyasadaki en hafif ve en kompakt maske olan, tektar tekrar kullanılabilir maskenin en yenilikçi patentli konseptidir. Elipse, İngiltere'de üretilmekte ve distribütörler ve GVS iştirakleri aracılığıyla 100'den fazla ülkeye EN (AVRUPA), NIOSH (ABD), EAC (RUSYA), CA (BREZİLYA), LA (ÇİN) standardı ile satılmaktadır.GVS ayrıca biyolojik güvenlik risklerine karşı kullanan kişileri koruyan, 54/2000 CE direktifinde tanımlanan sınıf 2 ve 3 maddeleri de dahil olmak üzere, kullanıcıları çok yenilikçi bir atılabilir solunum cihazları üretmektedir. 2015 yılında GVS, Brezilya'daki tesisinde CA'ya uygun atılabilir maske üretimine başladı. 2016 yılında GVS, tek kullanımlık maskelerin İsveçli üreticisi olan SEGRE AB'nin satın alımını tamamlamıştır. 2016 yılında GVS, Avrupa'da yeni kombine koruma Elipse INTEGRA ürün serisini piyasaya sürmüştür. GVS, dünyanın çeşitli yerlerinde diğer Güvenlik Üreticileri için OEM filtreler üretmektedir.

GVS Elipse yüz maskesi ve çeşitleri en iyi fiyatlarla Propazar'da satışta.

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
Toplam 131 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Gvs maske çeşitleri:

gvs tam yüz maskesi

gvs yarım yüz maskesi

Gvs gaz maskesi

Gvs maske filtresi

GVS maske aksesuarları

ve bir çok maske ve maske aksesuarı Propazar mağazalarında ve www.propazar.com adresinde satılmaktadır. Toplu alımlar ve stok bilgileri için Propazar ekibi ile iletişime geçebilir ve iş güvenliği alanında bir çok konu ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.