%20
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
GVS Elipse

GVS Elipse P3 Filtreli Toz Koruma Yarım Yüz Maskesi - SPR501

Fiyat
:
1.031,16 TL
İndirimli Fiyat
:
828,73 TL
%20
Kazancınız
:
202,42 TL
Havale ile
:
TL 812,16
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
10 - 1000
%5

stoktan-teslim1.png (5 KB)
Hızlı Kargo
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • GVS Elipse P3 Yarım Yüz Maskesi


  Ürün ile birlikte üzerinde takılı olarak P3 Filtre de gelmektedir. Ürünün yedek filtre kodu GVS SPR 316 'dır.
   
  KORUMA ÖZELLIKLERI

  Mikro organizmalar, mermer, titanyum oksit, sabuntaşı, kaya yünü, tahta, deterjan, tekstil elyafları, baharatlar, tuz, besin vb....
  Akciğer hastalığına yol açabilen toza karşı korur. Özellikle kömür, silika, pamuk, demir cevheri, grafit, kaolin, çinko, alüminyum tozları. Asbest, boksit, kömür, silika, demir gibi zararlı tozlara ve mangan, kurşun ve krom gibi zehirli tozlara karşı korur.
  Katlanmış, değiştirilebilir P3 filtreleri 0,3 mikronda minimum %99,95 verimliliğe ve her filtre için 47,5 L/dak. akışta 4,2 milibar solunum direncine sahiptir. Dolma sonrası maksimum solunum direnci 7 milibar'dır.
   
  UYGULAMA SAHASI

  Madencilik, çelikhaneler, dökümhaneler, mekanik, ilaç, çimento, cam, seramik, kimyasal, tekstil endüstrileri. Tersaneler, pil üretimi, toksik atık bertarafı, asbest elyaflarıyla, ıslah, ağır metaller (kurşun, nikel, krom), aktif manipülasyon.
   
  SERTIFIKASYON

  Maske EN140 ile uyumludur: 1998
  Filtre BS EN143:2000/A1 P3 ( R D ) uyumludur
  Maskeler ve filtreler CE onaylıdır.


  FILTRE TÜRÜ / SINIFI  HESPA (Yüksek Verimlilikli Sentetik Partikül Hava Filtresi) + P3(R D) * >%99,95 (minimum geçirgenlik).
  Küçük yoğunluktaki organik buhar ve kokuların bertaraf edilmesi ve yüksek konfor için etkinleştirilmiş karbon ile mevcuttur.
   
  MALZEMELER

  Maske ve filtreler için kullanılan malzemeler hipo-alerjik, kokusuz, medikal sınıfa sahip ve lateks ya da silikon içermez.
   
  SICAKLIK ARALIĞI:

  -5°C +55°C
   
  DEPOLAMA ÖMRÜ: ELIPSE P3 (R D)

  5 yıl, maske ve filtreler için.

  Yüze mükemmel bir şekilde uyan ve kullanıcının takmayı tercih ettiği diğergöz ya da gürültüden korunma ürünleriyle uyumlu tam bir görüş açısısunan kompakt, hafif ve esnek tasarım. Kullanıcının solunum direnciniazaltmasına olanak tanıyan ve maske içinde nem oluşumunu minimumdüzeyde tutan, tam merkezde, büyük ve dönmeyen valf. Daha iyi konforve yüksek nemli ya da ıslak koşullarda dahi güvenli kullanıma olanaktanımak için 4 konumda kolayca ayarlanabilen hafif, kaydırmaz kayış. Elipse 2 boyutta sunulur.

  Mikro organizmalar, mermer, titanyum oksit, sabuntaşı, kaya yünü, tahta,deterjan, tekstil elyafları, baharatlar, tuz, besin vb....Akciğer hastalığına yol açabilen toza karşı korur. Özellikle kömür, silika,pamuk, demir cevheri, grafit, kaolin, çinko, alüminyum tozları. Asbest,boksit, kömür, silika, demir gibi zararlı tozlara ve mangan, kurşun vekrom gibi zehirli tozlara karşı korur.Katlanmış, değiştirilebilir P3 filtreleri 0,3 mikronda minimum %99,95verimliliğe ve her filtre için 47,5 L/dak. akışta 4,2 milibar solunumdirencine sahiptir. Dolma sonrası maksimum solunum direnci 7 milibar'dır.

  Filtre tıkanma ve kullanıcı solunum direncinin önemli ölçüde arttığını hissedene kadar kullanılabilir.Özel kullanım ömrü iş yerindeki partiküllerin konsantrasyonuna ve işçilik derecesine bağlıdır Filtrasyon etkinliği kullanım sırasında% 99,95'in üzerinde tutulabilir.  Maske dayanıklıdır ve depolandığında ve uygun şekilde bakımı yapıldığında uzun ömürlüdür.

  Maske EN140 ile uyumludur: 1998 Filtre BS EN143:2000/A1 P3 ( R D ) uyumludur Maskeler ve filtreler CE onaylıdır.  501-p3fark.jpg (187 KB)
   
  Maske ilgili sıkça sorulan soru cevapları ve önemli bilgiler:
   
  Toz maskesi filtreler üzerine takılı halde gelmektedir. Kullanılmadığı zamanda kilitli poşet ile korunduğunda ürün ömrü uzayacaktır.
   
  1 günlük vardiya saha çalışmalarında yaklaşık 25 gün gittiği görünmektedir. Ürünün ortalama ayda 1 defa filtreleri değiştirilerek kullanımı sağlanabilir.
   
   
  !!! Dikkat !!!
   
  Maske grubu ürünler hijyenik ürünler olduğundan iadesi kabul edilmemektedir. Lütfen alım yaparken bu hususa dikkat ediniz.
  Ürün Özellikleri
  Maske Filtre Özellikleri
  :
  P3 - Toz / Partikül,Yarım Yüz Maskesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.