ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

İş Kıyafetleri ve Özellikleri

İş kıyafetleri

Çalışırken iş kazalarından korunmak için kullanılan kişisel koruyucu donanım ürünleri kadar iş kıyafetleri de oldukça önemlidir. İş kıyafetleri çalışma ortamı koşullarından olumsuz etkilenmemizi engellerken aynı zamanda bazı durumlarda iş güvenliğimizi de sağlamaktadır. Bu duruma itfaiyeci kıyafetleri örneğini verebiliriz. İtfaiyeci kıyafetleri aleve ve ısıya dayanıklı olup koruma sağlamaktadır. Koruma sağlayan kıyafetlerin yanı sıra dolaylı yoldan da güvenliğimizi sağlayan kıyafetler mevcuttur. Mesela reflektörlü kıyafetlerin tümü görünürlüğümüzü arttırdığı için bir bakıma görünür olmamızı sağlayarak güvende olmamıza yardımcı olmaktadır.

İş kıyafetleri sektöre ve kullanılacak alana göre farklı özelliklerde ve farklı modellerde üretilmektedir. Örneğin inşaata özel iş kıyafetleri incelediğimizde genelde soğuk ya da sıcak hava ortamlarına uyumlu, görünür olması açısından reflektörlü olurken, elektrik işi yapan birinin çok cepli ve antistatik kıyafetler kullandığını, balıkçılık sektöründe çalışan bir kişinin ise yağmurluk gibi su geçirmez kıyafetler kullandığını görüyoruz.

 

İş kıyafetleri kurumsal bir imajın parçasıdır. Kıyafet seçimleri iş güvenliğinin sağlanması açısından kullanılırken aynı zamanda kurumsal bir imaj yaratmak içinde günümüzde önem verilen noktalardan biridir. Sizlerde çalışırken güvenliğinizi sağlayacak, konforlu ve rahat olması sayesinde iş verimliliğinizi arttıracak ya da iş yerinizde kurumsal bir imaj yaratacak iş kıyafetleri hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz.

Alev almaz kıyafetler, itfaiyeci kıyafetleri, alüminize kıyafetler, teknik iş elbiseleri, antistatik kıyafetler, mutfak kıyafetleri, tek kullanımlık kimyasal tulumlar, özel güvenlik kıyafetleri, yağmurluklar, iş montları ,iş ceketleri, iş yelekleri, iş pantolonları, ikaz yelekleri, baskılı iş kıyafetleri, mühendis yelekleri ve bir profesyonel iş kıyafetleri çeşidi Propazar’da. Her mesleğe uygun iş kıyafetlerini Propazar’dan satın alabilir baskı hizmetimiz sayesinde iş yerinize özel, logolu baskılar ile kurumsal imajınızı tamamlayabilirsiniz. İş elbiseleri hakkında daha detaylı bilgi almak, stok ve ürün özellikleri sorgulamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.