ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Knuffi Köşe Çarpma Kafa Koruma

Kenar ve köşe koruyucular; tehlikeli noktalarda bireyin  güvenliğini sağlamak, cihaz ve demirbaşların zarar görmesini engellemek amacıyla üretilmiştir. Duvar, köşe, kolon vb birleşim yerlerinde tehlike oluşturabilecek alanlara karşı koruma sağlarlar.

Oluşabilecek kazalardan sonra çalışmanın aksamasına yol açan eleman devamsızlığı, oluşacak zaman ve maddi kayıpların büyük oranda önüne geçebilir.

Renkleri siyah sarı veya kırmızı beyaz olan şeritleri ile tehlike yaratabilecek köşe ve kolon gibi yerlerin görünürlüğünü arttırır. Kazalara karşı önlem almak için etkili bir uyarı işaretidir.

Duvar köşe koruyucuları kapalı alanlarda bulunan duvarlarda güvenlik için kullanabilir. Çocuğunuzun duvarların sivri kenarlarından zarar görmesini engellemek için kullanabileceğiniz duvar köşe koruyucuları genel beyaz renklerde de üretilmektedir.

Kapalı alanlarda kullanılan duvar köşe koruyucular pvc, kauçuk, köpük ve plastik gibi malzemelerden üretilir. Ancak bu ürünler trafik malzemeleri grubunda yer almaktadır.

Çocukların yaralanmasını ve oluşabilecek riskleri engellediği için duvar köşelerinin ömrünü uzatan koruyucular estetik bir görünüme de sahiptir.


Knuffi Köşe Çarpma Kafa Koruma


Trafik malzemeleri grubunda olan köşe koruyucuların kullanım yerleri sadece kapalı alanlar ile sınırlı değildir. Bu koruyucuların dış mekanlarda kullanım alanlarına otoparklarda bulunan kolonları örnek gösterebiliriz. Otoparkların kolonlarında arabaların çarpmasından kaynaklı çok sayıda hasar meydana gelmektedir. Köşe koruyucuların dış mekanlarda kullanılan çeşitleri genellikle kullanım amacı doğrultusunda paslanmaz çelik, kauçuk gibi daha dayanıklı malzemelerden üretilmekte olup, darbe emici bölmeleri sebebiyle kolonların zarar görmesinin önüne geçer. Dış yüzeyleri genel olarak oval şekilde tasarlanan kolon köşe koruyucuları zor bir montaj işlemi gerektirmeden, genellikle silikon tabancası ile kolonun yüzeyine yapıştırılarak monte edilir.

Knuffi markalı köşe çarpma koruma ürünleri ve Knuffi PA-10010 alçak tavan kafa koruma süngeri gibi çeşitleri, ürünlerin özelliklerine ve fiyat bilgilerine Propazar üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Knuffi köşe koruma, profil koruma, kolon koruma gibi farklı koruma ürünlerine en uygun fiyatlar ve farklı marka seçenekleri ile Propazar üzerinden erişebilir güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.