Martor Bıçak
Martor maket bıçağı

Çalışırken en güvenli emniyet bıçaklarını kullanmak, el yaralanmalarından biri olan kesilme yaralanmalarını azaltmanın kilit noktasıdır. İşyerinde bıçakların doğru kullanımını öğretmek, uygun "Kişisel Koruyucu Donanım" giymek kadar iş kazalarını azaltmanın önemli bir yoludur. Çalışırken kullanılan bıçaklar en fazla kazaya sebep olan ekipmanlardan biridir. Sonuçta, bıçak cildi kesen ya da delen bir alettir. Bu nedenle çalışırken kullanılması gereken bıçakların, tescilli ve dokunulduğunda güvenli olması gerekmektedir. Güvenli bıçaklar güvenli olmasının yanı sıra tasarımlarındaki farklılıklar, geri çekme özellikleri ve ergonomik olmaları da yaralanmaları engellerken el yorgunluğunu da azaltmaktadır. Peki bu güvenli bıçakları Türkiye’de bulabilir miyiz? Hangi marka güvenli bıçak üretmektedir? Nereden satın alabiliriz? Gelin bu soruların cevaplarına birlikte bakalım.

 

MARTOR güvenli kesme çözümleri konusunda lider olmuş en bilinen markalardan biridir. Solinger'li bir aile tarafından aile şirketi olarak yönetilen firma en üst sınıf kesme aletleri üretiyor. Martor yetkili satıcıları üzerinden 70 den fazla ülkede ürünlerini çalışanlar ile buluşturuyor. Dolayısı ile Türkiye’de de Martor güvenli bıçakları satın almanız mümkün. Kaliteli Solingen bıçak uçlarıyla üretilen güvenli bıçaklar çok sayıda kesme işlemine ve malzemeye uygun olarak üretilmektedir. Örnek verecek olursak çok katmanlı kartonlar, kağıt, plastik kaplamalar, yapıştırma bantları, çuvallar, folyolar ve ısıtılıp büzüştürülmüş palet folyoları gibi ürünleri kesmek için farklı tasarımlarda ve farklı bıçak uçlarına sahip bıçaklar Martor tarafından özenle üretilmektedir. Bunların yanı sıra Martor’da çeşitli meslek dalları için özel maket bıçaklar ve özel bıçak uçlarını da (neşterler, çapak alma bıçakları, kazıyıcılar vs.) bulabilirsiniz.

Martor firmasına ait Martor falçatalara Propazar üzerinden ulaşabilir, Martor maket bıçağı sayfamız üzerinden Martor bıçak fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca markaya ait detaylı bilgi edinmek ve termin süresi, stok bilgisi gibi konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.