• 0
 • 1
 • 2
Martor

Martor Secunorm Smartcut MDP 110700 Detectable Emniyetli Bıçak

stoktan-teslim1.png (5 KB)
Hızlı Kargo
ön sipariş ile teslimat
premium ürün
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Martor Secunorm Smartcut MDP 110700 Detectable Emniyetli Bıçak

  EVET, KESME APARATI BU KADAR AKILLI OLABİLİR. METAL DEDEKTÖRÜ TARAFINDAN ALGILANABİLİR.

  SECUNORM SMARTCUT MDP'yi (metal dedektörlü) elinize aldığınız anda neden SMART(AKILLI) kelimesinin vurgulandığını derhal anlayacaksınız. Smart daha hafif ve kompak olduğu için. Ya da neredeyse tüm kesilecek malzemeler için uygun olduğundan dolayı. Onu üretim süreci hassas sektörlerde de tamamen gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz için SMART. Zira kabzası metal dedektörü tarafından algılanabilir plastikten ve kesici ucu paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bilmek güzel, değil mi?


  METAL DEDEKTÖRÜ TARAFINDAN ALGILANABİLİR

  Çalışma esnasında kesici bir alet ya da parçaları kaybolabilir. Fakat sadece kısa bir süre için. Çünkü metal dedektörü tarafından algılanabilen plastik, onu kısa bir süre içinde bulmanızı sağlayacaktır.


  TEK KULLANIMLIK, ÇİFT AVANTAJLI

  SECUNORM SMARTCUT MDP (metal dedektörlü) tek kullanımlık bir bıçaktır. Bu sizin için şu anlama gelir: Kesici uç değişiminde yaralanma riskiniz yoktur. Ayrıca uç üretim sürecinde kaybolamaz.


  ÇİFT TARAFLI SÜRGÜ

  Sağ elle? Sol elle? Bu soru hiç önemli değildir. Çünkü biz SECUNORM SMARTCUT MDP(metal dedektörlü)'yü her iki taraftan da erişilebilen bir sürgüyle donattık. Seçimi kendiniz yapın!


  MÜKEMMEL TUTUŞ ÖZELLİĞİ

  Bu ürünün sadece görünümü kullanışlı değildir. Küçük, yuvarlaklaştırılmış kabzası gerçekten çok rahat bir kavrayış sunar. Ayrıca, başparmağınızın kaymasını engellemek sürgü için oluklarla donatılmıştır.


  OTOMATİK UÇ GERİ KAÇIŞI – YÜKSEK ORANDA GÜVENLİK SAĞLAR

  Otomatik geri çekme mekanizması, kesme kazalarını önlemesi açısından önemli bir unsurdur. Bıçağı kesilecek malzemeye değdirdikten sonra kesme işlemine başladığınız anda başparmağınızı tuştan çekin. Kesim yüzeyinin sonuna gelindiğinde bıçak ucu otomatik olarak gövde içine çekilecektir.


  Sipariş numarası
  110700.02

  Ambalaj birimi
  Münferit kartonda 1 adet
  (20 bıçağı Çoklu kolide)

  Ebatlar (U x G x Y)
  110 x 12.5 x 25 mm

  Ürün ağırlığı
  23,5 g

  Kesme derinliği
  11,6 mm

  Temel malzemeler
  Metal dedektörü tarafından algılanabilir plastik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.