ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

MFA Maske Çeşitleri


mfa-maske-1.jpg (422 KB)

2008 senesinde "Türkiye’nin Sağlıklı Nefesi" sloganı ile Zonguldak’da kurulan MFA maske firması, Kişisel Koruyucu Donanımlar(KKD) alanında solunum sağlığı konusunda Koruyucu Toz ve Gaz Maskeleri ile bunların filtrelerinin üretimini yapan bir maske firmasıdır. Türkiye'de ilk ve tek olan solunum koruyucu donanımlar test laboratuvarında AB Standartlarına uygunluk testleri yapabilme yetisine sahip Türkiye’ de ki tek firmadır diyebiliriz. Hammaddeden, imalata, depolamadan satışa kadarki tüm süreçlerde kontrol denetim mekanizmasını geliştirmiş olan MFA maske firması, “40 Noktada MFA Kalite Politikası” ile üretimden satış sonrasına kadar her noktada müşteri memnuniyetini ve yüksek ürün kalitesi anlayışını benimsemektedir. Dürüst ve ahlaklı ticaret, yüksek kalite, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti  MFA maske firmasının vazgeçmeyeceğimiz ilklerden olmuştur.

Üretimini yaptığı ürünlerde Türkiye’de sayısız ilklere imza atan MFA maske firması standartlara uygun çeşitli modellerde ventilli ve ventilsiz toz maskesi, Yarım Yüz Gaz Maskesi, Tam Yüz Gaz Maskesi, Gaz Filtreleri gibi farklı kategorilerde CE sertifikaya sahip solunum koruyucu maske üretimi yapan, Türkiye'nin ilk ve en büyük, Avrupa’nın ise lider üreticilerinden birisi konumuna gelmiştir.

Sizlerde A serisi maskelerle özgürlüğü yakalamak, C serisi maskeler ile ince ve güçlü yapının konforunu tatmak, F serisi maskeler ile koni maske gelenekselliğini yakalamak, Z serisi maskeler ile daha şık bir görünüme kavuşmak, AC serisi maskeler ile tehlikeli işlerde daha güvende hissetmek ve Süper serisi maskeler ile en yeni MFA maskelerini denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. MFA maske çeşitleri en uygun fiyatlarla farklı koruma tipleri ve farklı seri seçenekleri ile Propazar’da! Sizlerde MFA maskeler ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da MFA maskeleri inceleyerek alış veriş yapmak istiyorsanız MFA maske sayfamızı ziyaret edebilir Propazar güvencesi ile alış veriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.