ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Drager Bodyguard II Tehlike Sinyali Ünitesi

Ürün Kodu : 11956

Drager Bodyguard II Tehlike Sinyali Ünitesi

Dräger Bodyguard® II, 'yüksek teknoloji ürünü', elektronik, çok fonksiyonlu bir ölçüm aleti ve tehlike sinyali ünitesidir. Gelişmiş bir mühendislik ve ergonomik bir tasarım kullanılarak üretilen Dräger Bodyguard® II, her profesyonel itfaiyecinin PSS® Serisi bağımsız solunum aparatı için vazgeçilmez bir ek bileşendir.

Ürün Özellikleri:

Dräger Bodyguard® II; tehlike sinyali ünitesi, basınç ölçer, kalan hava süresi göstergesi, sıcaklık sensörü ve veri günlüğünü tek bir cihazda bir araya getirir. Kullanıcı, bir bakışta tehlikeli ortamdaki çevresel durumu ve hava besleme durumunu anlayabilir ve aynı zamanda mevcut görevinde sağladığı konsantrasyonu koruyabilir.

Birbirinden bağımsız bir şekilde çalışan ve kullanıcı tarafından tanımlanan seviyelere ayarlanan kritik alarm uyarıları (sesli/görsel) ile birlikte basınç, kalan hava süresi ve sıcaklık sürekli olarak izlenir. Tüm veriler otomatik olarak Dräger Bodyguard® II'ye kaydedilir, böylece eğitim amacıyla ve olay incelemeleri için olay sonrası analizi yapılabilir.

Dräger Bodyguard® II, PSS Merlin Telemetri sistemini destekleyecek şekilde üretilmiştir. Herhangi bir değişiklik ya da cihaz yazılımı güncellemesi gerekmeksizin tam bir telemetri sistemine hızlı ve kolayca yükseltmek mümkündür. Yükseltildikten sonra Dräger Bodyguard® II, PSS® Merlin Telemetri sistemiyle birlikte bağımsız solunum aparatlarının temel istatistiklerini uzaktan izleme imkanı sağlar, böylece kurtarma ekipleri bir acil durum ortaya çıktığında erkenden harekete geçirilebilir.

Büyük düğmeler, arkadan aydınlatmalı bir ekran, iki görüntüleme modu (dijital ve analog) ve yerleşik hareket sensörleri, Dräger Bodyguard® II'yi tüm yangın söndürme kıyafetleri giyilmiş durumdayken bile sade ve kolay bir şekilde çalıştırılabilen bir cihaz haline getirir.

Dräger Bodyguard® II, tek üniteli muhafazası içinde entegre bir PASS cihazına sahiptir, bu da itfaiyecilerin güvenliğini daha da arttırır. Yerleşik bir hareket sensörü ve manuel bir "panik" düğmesi ile cihaz, acil durumlarda otomatik (bir hareketsiz durma süresi esnasında) veya manuel olarak etkinleştirilebilir ve diğer görevlileri uyarmak için sesli ve görsel alarm sinyalleri verir.

Dräger Bodyguard® II, basit Windows tabanlı yazılımımız aracılığıyla cihazın asıl fonksiyonlarının her biri için alarm etkinleştirme amacıyla kullanıcı tanımlı bir ayara göre yapılandırılabilir (IR iletişim portu üzerinden). Bu esneklik, Dräger Bodyguard® II'nin minimum eğitimle her standart prosedüre uygulanmasını sağlar ve kullanıcıların kişisel güvenliğini ve itfaiye ekiplerinin genel güvenlik prosedürlerini geliştirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.