GVS Elipse

GVS Elipse SPR497 A2-P3 RD Filtreler

Fiyat
:
610,25 TL
Havale ile
:
TL 598,05
GVS Elipse
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
10 - 1000
%5

kargo.png (4 KB)
stoktan-teslim1.png (5 KB)
Hızlı Kargo
ön sipariş ile teslimat
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • GVS Elipse SPR497 A2-P3 RD Filtreler 

  AÇIKLAMA

  Yüze mükemmel bir şekilde uyan ve kullanıcının takmayı tercih ettiği diğer göz ya da gürültüden korunma ürünleriyle uyumlu tam bir görüş açısı sunan kompakt, hafif ve esnek tasarım. Düşük solunum direnci, gaz performansı artan ve daha uzun kullanım ömrüne sahip yeni filtreler.  Güçlendirilmiş tutma performansına sahip yeni ve geliştirilmiş kafa bandı mandalı. Elipse 2 boyutta sunulur.

  KORUMA ÖZELLİKLERİ

  Etkinleştirilmiş karbon, maksimum yüzeyde tutma verimliliği ve optimize solunum direnci için belirli bir gözenek yapısına ve  boyutuna sahiptir. Maskeler, bir dizi gaz, buhar, toz ve buğuya karşı koruma için belirli iki etkinleştirilmiş karbon filtreleme elemanıyla sunulur. Bu elemanlar tükendikten sonra yedek filtrelerle değiştirilebilir.  Bu filtreler 5.000 ppm...xTLV'ye varan yoğunluktaki maddeler ile 50 TLV'ye varan toz ve buğulara karşı çok çeşitli koruma sağlar.

  UYGULAMA SAHASI

  Koruma        Türü

      A        Kaynama noktası 65°C üzerinde olan organik gazlar ve buharlar

  FİLTRE TÜRÜ SINIFI

  GVS iki tip Yüksek performanslı filtre sunar: Çeşitli gazların listesi tozlu ve tozsuz ortamda koruma için oluşturulmuştur.

  MALZEMELER

  Maske ve filtreler için kullanılan malzemeler hipo-alerjik, kokusuz, FDA uyumlu ve lateks ya da silikon içermez.

  SICAKLIK ARALIĞI

  -5°C  +55°C

  DEPOLAMA ÖMRÜ

  3 yıl, maske ve filtreler için.

  KULLANIM ÖMRÜ

  Filtreler tamamen tıkanan ve kullanıcı rahatsız hissedene kadar ya da etkinleştirilmiş karbon tükenene ve kullanan kişi tarafından kirletici kokusu / tadı hissedilene kadar kullanılabilir. Kullanım ömrü, iş yerindeki yoğunluğa ve etkinlik düzeyine bağlıdır. Filtreleme seviyesi kullanım boyunca sabit kalır. Tüm maskeler etkinleştirilmiş karbonun kullanım ömrünü maksimum düzeye çıkarmak amacıyla depolama için alüminyum fermuarlı folyo poşetle sunulur. Toz elemanı genellikle diğer çeşitlerde kullanılana göre iki kat malzemeye sahip olup daha uzun kullanım ömrü için tasarlanmıştır.

  Ürün Özellikleri
  Maske Filtre Özellikleri
  :
  A: Organik bileşenlere ait gaz ve buharlar (Aseton, Benzol, Fenol, Trikloretilen, Toluen, Metanol vb.),P3 - Toz / Partikül,Filtre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.