Drager

KİRALAMA - Kiralık Motorlu Solunum Seti

Drager
kargo.png (4 KB)
hızlı-kargo1.png (3 KB)
ön-sişpariş1.png (4 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • KİRALAMA - Kiralık Motorlu Solunum Seti


  * Solunum Seti

  * Bel Ünitesi,

  * Başlığı

  * Bel Desteği

  * Yüksek Kapasiteli NiMH Batarya

  * Batarya Sarj Ünitesi.

  Filtreler dahil değildir, uygun ve tercih edilen filtre ayrıca alınmalıdır.

  Farklı marka ve model solunum seti tercihinize ve ihtiyaçlara göre belirlenecektir. Marka Drager veya Scott tercih edilmektedir.

  EN 12491:1999 ve EN 12942:1998’e uygun CE sertifikalı

   

   

  Dayanıklı: Zor koşullarda günlük kullanım için tasarlanmıştır

  Kabul etmek gerekirse: Çalışma ortamınız için sadece dayanıklı tasarımlar size yardımcı olabilir. Dräger X-plore 8000, kauçuk koruyucuları bulunan ve toz ve su girişlerine karşı yüksek IP koruma seviyesi (IP65) sağlayan dayanıklı tasarıma sahiptir. Son Li-on batarya teknolojisine sahip iki bataryalı sürümler, sırasıyla en az 4 saat ya da 8 saat güç sağlayabilir. Korumalı hava giriş yolları, ön kısımdan gelen kıvılcım ya da suyun filtre içerisine girmemesini sağlar. r.

  Konforlu: Kullanıcının işe odaklanmasını sağlar

  Dräger X-plore 8000, çalışanlarınızın işlerine odaklanmalarını ve uygun kişisel koruma için ihtiyaçları olan PAPR’yi düşünmemelerini sağlar. Geliştirilmiş taşıma sistemi, ağırlığın eşit dağıtılmasını sağlar. Sistem, özel bir adaptör plakası ile kemer ve ünite arasında sıkı ve sağlam bir bağlantı sağlar; isteğe bağlı olarak konfor pedi de mevcuttur. Hortum konnektöründe 360° dönebilen klik adaptör bulunur. Yeni başlıklar, rahatsız edici göz iritasyonunu önlemek için en iyi hava akışı ve maksimum konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

  Güvenilir: Kendinden açıklamalı kullanım, kullanıcı hatalarını en aza indirir

  Ünite, bağlı başlığı tanır ve yetersiz akış hızından kaynaklı sızıntıları engelleyerek doğru minimum akış hızını otomatik olarak seçer. Optik sensör, filtresiz kullanımı engeller ve parçacık filtre satürasyonunun her zaman doğru gösterilmesini destekler. Filtre sisteminde tak ve kullan uygulaması vardır. Optik ve sesli alarmın yanı sıra ünitede titreşimli alarm da bulunur. Bütün sistemde, değiştirilebilir bütün parçalar ve hata önleyici hortum konnektörü üzerinde tek tip renk kodları bulunur.

  Bakımı kolay: Güvenli kullanım için kolay temizleme

  Dräger X-plore 8000, neredeyse hiç bakım gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır, böylece sahibine çok fazla masraf çıkarmaz. Kendi kendini kontrol edebilen ve ayarlayabilen sistemlerde, bütün ortamlara uygun doğru akış hızını sağlamak için gelişmiş sıcaklık ve basınç sensör teknolojisi vardır. Kolay ve etkili şarj sistemi, hızlı şarj olmasını sağlar (boş bir batarya için 3 saatten az). Ünite, temizleme işlemi için hızlı ve kolayca sökülebilecek şekilde tasarlanmıştır.

  Modüler: Her bir uygulama için çeşitli bileşenler

  Dräger X-plore 8000, standart ve temizlik uygulamaları için kullanıcı dostu standart ve özel bir takım taşıma sistemleri sunar. Dräger, yarım ve tam yüz maskeleri, kısa ve uzun başlıklar siperli ve koruma siperli kasklar gibi çeşitli dar ve geniş başlıklar da geliştirmiştir. Standart ve gelişmiş esnek hortumlar da mevcuttur ve uyumluluk sağlanmıştır. Parçalar ve aksesuarlar, uygulamanıza en iyi uyumu sağlayacak şekilde takılabilir ve sistem güncellemelleri her zaman mümkündür.


  Dikkat - Bu ürüne geçici şantiyelerinizde kiralama olarak sahip olabilirsiniz.

  Kiralama Sistemi aylık , 3 aylık , 6 aylık, 1 yıllık olarak yapılır.

  Ürünün kullanıcı hatası hariç tüm servis ve masrafları tarafımıza aittir. 

  Kullanıcı hatası durumunda ekstra fatura edilir ( Servis onayı ile)

  Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kısa süreli işler ve şantiyeler için 1 defa kullanılacak ürünleri satın almaya son veriyoruz.

  Kiralama başında ürün bedeli kadar ödeme alınır ve ürün sözleşme ile teslim edilir. Kiralama sonunda firma iade gününde aradaki fiyat farkı hesaplanarak iade edilir. 

  KiRALAMA TABLOSU

  1. 1 Aylık : Ürün alındıktan sonra 30 gün içerisinde iade edilmesi gerekir. İlk kiralama bedelinin %85 i iade edilir.
  2. 3 Aylık : Ürün alındıktan sonra 31-90 gün içerisinde iade edilmesi gerekir. İlk kiralama bedelinin %70 i iade edilir.
  3. 6 Aylık : Ürün alındıktan sonra 91-180 gün içerisinde iade edilmesi gerekir. İlk kiralama bedelinin % 45 i iade edilir.
  4. 12 Aylık : Ürün alındıktan sonra 181-365 gün içerisinde iade edilmesi gerekir. Para iadesi yoktur.
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.