ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Delta Plus İş Güvenliği Ürünleri

Delta Plus İş Güvenliği
40 yılı aşkın bir süredir insanları korumayı kendine misyon edinen Delta Plus İş Güvenliği Firması; insanları tepeden tırnağa eksiksiz bir şekilde donatmak için Kişisel Koruyucu Donanım malzemeleri yelpazesinde ürünler tasarlar, üretir ve bu ürünleri pazarlar. Kullanıcıların her şartta etkin ve eksiksiz korunması için beş ana kategoride kişisel ve toplu koruyucu ekipman üreterek koruyucu ailesini kapsayan çözümler üretmektedir. Bugün, Delta Plus grubu, dünya çapında müşterilerine yakın olan 45 dağıtım iştiraki ve büyük İhracat departmanı ile 110'dan fazla ülkeyi kapsamakta ve hizmet vermektedir. Verimlilik, hız ve esneklik sunan girişimci ruhuyla; yenilik ve tasarımı ilke edinmiş, müşterilerini dinleyerek onların ihtiyaçlarına ve memnuniyetine önem vermiş Delta Plus iş güvenliği firması, değer yaratma ve karlı büyümeyi kendine hedef edinmiştir.

 

Konaklama ve gıda hizmetleri, tarım ve ormancılık, enerji, üretim, madencilik, nakliye, depolama, savunma başta olmak üzere çeşitli endüstrilerde çalışırken kullanılan kişisel koruyucu ekipman üretimini yaparken ısı, soğuk, elektrik, kesilme, düşme, kayma, aşınma, kimyasal gibi riskleri de göz önünde bulunduran Delta Plus İş güvenliği firması hemen hemen her alanda çalışanlar için koruyucu iş güvenliği çözümleri üretmektedir.

 

Kafa koruyucular, el koruyucular, ayak koruyucular, yüksekte çalışma ekipmanları ve vücut koruyucular gibi ana kategorilerde ürünler üreten Delta Plus iş güvenliği ürünlerine Propazar üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden Deta plus iş eldivenleri, Delta plus iş ayakkabıları, Delta Plus vücut koruyucu ürünleri, Delta Plus tam yüz maskeleri, Delta Plus Toz maskeleri ve bütün Delta Plus ürünlerini inceleyerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Delta Plus markasına ve ürünlerine dair detaylı bilgi edinmek ve toplu alım, stok bilgisi, temin süresi hakkında soru sormak için iletişim sayfamızda bulunan bilgiler ile bizlere ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.