ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Ansell Eldivenleri

ansell-eldiven-1.jpg (48 KB)

Ansell eldiven firması, çalışan kişilerin sorunlarını çözecek, güvenli ve daha korunaklı bir iş ortamı geliştirecek çözümler ve teknolojiler üreten bir firmadır. İnsanların maruz kaldıkları tehlikelere karşı maximum koruma sağlamayı kendisine vizyon edinen firma artan güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için iş güvenliği eldivenleri üretmektedir. Ansell eldiven, geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi yapısıyla sektörde lider firmalardan biridir. Ansell eldiven; 125 yıldır evde ya da iş ortamlarında milyonlarca insana, koruma çözümleri sunarak insanların güvende kalmalarını sağlamaktadır. Ansell firmasının yıllardan beri gelişmesi ve sürekli büyümesindeki en önemli etki belki de işçi deneyimlerini anlamak için çalışmalar yürütmesinden geçmektedir.

Bir gıda işleme tesisinde çalışırken, çalışan kişinin eldiveni yırtıldığında ne olur, ameliyathanede bir cerrahın eldivenlerinin ikiye katlaması ne kadar sürer? Ansell, bir dizi farklı endüstride çalışan kişilerle yan yana zaman geçirerek bu gibi soruların yanıtlarını öğrenir. İşçi Deneyimi İnovasyonu (WEI) programı sayesinde, çalışanların günlük tecrübeleri ve zorlukları hakkında daha kapsamlı bir anlayış geliştiriyor. Daha sonra bu bilgileri yeni WEI teknolojilerine ve ürün fikirlerine dönüştürerek ürünü hayata geçiriyor.

Ansell iş eldiveni firması, kesilme dirençli eldiven, ısı dirençli eldiven, soğuk dirençli eldiven, mekanik dirençli eldiven, aşınmaz ve delinmez eldiven, kimyasal eldiven, gıda onaylı eldiven, tek kullanımlık eldiven, nitril eldiven, kolluk ve önlük gibi alanlarda üretim yapmaktadır. Ürün kalitesi ve kullanım süresi, ürünlerin uzun ömürlü olması Ansell marka iş eldivenlerini tercih sebebi yapmaktadır. Sizlerde ansell iş eldivenleri hakkında bilgi almak ya da iş eldivenleri satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ansell eldiven sayfamız üzerinden ürünleri inceleyebilir, Ansell iş eldivenlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek stok veya toplu alım konularında bilgi alabilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.