ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Honeywell İş Güvenliği Malzemeleri

honeywell iş güvenliği malzemeleri

Resmi başlangıcı, 1885 yılında mucit Albert Butz tarafından fırın regülatörü ve alarmının patentini alması olarak kabul edilen Honeywell şirketi 100 yılı aşkın süredir yenilikler yapıyor ve birçok alanda çözüm üretiyor. Havacılık, yapı teknolojileri, performans malzemeleri ve teknolojileri ve güvenlik ve verimlilik alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Honeywell firması Ses özellikli yazılımlar, barkod tarayıcılar, mobil bilgisayarlar ve koruyucu ekipmanlarla her yıl yarım milyardan fazla çalışanın daha güvenli ve üretken olmasını sağlamaktadır.

Bu firma bünyesinde kişisel koruyucu donanım ürünleri konfor için tasarlanmıştır. Her gün yüz milyonlarca insan tehlikeli alanlarda çalışıyor ve her gece onları eve götürmek için güvenlik ekipmanlarına güveniyorlar. Honeywell, 100 yılı aşkın bir süredir, endüstri deneyimine ve amansız yenilik dürtüsüne dayanan tepeden tırnağa güvenlik teklifleriyle çalışanları her daim koruyor. Bugün, güvenlik çözümleri 500 milyon çalışanın geleceğini koruyor. Bu gelecekte, güvenlik çözümleri değişen gereksinimlere ve ortamlara uyum sağlar.

Honeywell Şirketi engel olmak yerine üretkenliği ve verimliliği artırmak için çözümler üretir. Ve hepsinden önemlisi, son çalışan mesai saati bitip eve sağ salim dönene kadar çalışmayı bırakmazlar.

Dağıtım merkezlerinde ve üretimde tedarik zinciri verimliliğini artırmak için el bilgisayarları, çeşitli endüstrilerdeki çalışan kişiler için optimum konfor ile gelişmiş işitme koruması, Yüksek çözünürlük ve uzun vadeli kararlılık sunan endüstriyel gaz sensörler, yüksek çalışma ortamları için son teknoloji kurtarma ve iniş çıkış ekipmanları ve çok daha fazlasını çalışanları korumak için üretmekte ve piyasaya sunmaktadır.

Sizlerde Honeywell iş güvenliği ekipmanları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Honeywell iş güvenliği malzemelerini incelemek istiyorsanız Honeywell ürünleri sayfamız üzerinden markaya ait tüm ürünleri  ve fiyatlarını inceleyebilir, Propazar şubeleri ve web sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.