ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Kütahya İş Güvenliği Malzemeleri

Kütahya İş Güvenliği Malzemeleri

Kütahya ilimiz son yıllarda organize sanayi bölgesine aldığı yatırımlar ile hızla sanayi anlamında büyümektedir. Gerek Kütahya merkezli işletmeler, gerekse farklı illerde merkezi veya farklı üretim tesisi olup Kütahya ilimize yatırım yapan işletmelerle sanayi anlamında hızla büyümeye devam etmektedir.

Bu büyümenin yanında tedarik zinciri tarafında ihtiyaçlar her geçen gün artmaktadır.

Bizler de Propazar firması olarak bu zincirde aktif olarak yer almaktayız. Eskişehir merkezli Propazar firmamız iş güvenliği malzemeleri ve çevre ekipmanları alanında Kütahya ilimize aktif olarak hizmet vermektedir. Haftanın 2 veya 3 günü Kütahya servisimiz ile tüm işletmelerin iş güvenliği malzemeleri alanında ihtiyaçları ekonomik ve hızlı olarak karşılanmaktadır.

200 üzeri marka, 10.000 üzerinde ürün çeşitliliği ve stok teslim çalışma yapısı ile Kütahya ilimizde de hizmet sağlayabilmektedir. Kütahya ilimiz için şuan aktif bayimiz olmasa da saha ekibimiz Kütahya ilimizdeki firmalarımızı rutin olarak ziyaret etmekte olup, sipariş + 1-2 iş günü teslim süresi ile malzemeleri ücretsiz olarak kendi servis araçlarımız aracılığyla veya kargo ile teslim edebilmektedir.

Web sitesimizde gördüğünüz tüm ürünleri ve daha fazlasını bizlere 0 850 840 0 776 veya info@propazar.com dan ulaşarak hızlıca teklif alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Tüm ürün gamımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz.

propazar kütahya iş güvenliği malzemeleri

İş Ayakkabısı Kütahya


Yerli veya ithal, S1, S2, S3, S1P yazlık iş ayakkabısı, kışlık iş ayakkabısı ve bot modelleri, çelik burun modelleri Propazar aracılığı ile Kütahya'da.

Kütahya İş Kıyafetleri


Firmanıza özel gerek kurumsal iş kıyafetleri, gerekse promosyon kıyafetler, ister logo baskılı ister baskısız olarak Propazar ile Kütahya'da.

Kütahya Kişisel Koruyucu Donanım Mağaza


Her ne kadar şuan Kütahya ilimizde bir mağazamız olmasa da sizlere bir mağaza kadar yakınız, bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.