ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

İş Eldiveni Toptan

İş Sağlığı Güvenliği, çalışanların sağlığını korumak için icra edilen uygulamalar ve yapılan araştırmaların, kanun, yönetmelikler kapsamında alınan tedbirler ve iş güvenlik ekipmanları ile desteklenmesidir. İş sağlığı güvenliği bakımından kişisel koruyucu donanımlar, koruyucu iş kıyafetleri, iş eldivenleri ve emniyet kemerleri gibi çeşitli malzemelerden oluşur.

Ellerimiz ve parmaklarımız, iş kazaları sıralamasında bel ve sırt kazalarından hemen sonra %16 ‘lık oranı ile en çok kaza geçiren organlarımız olmuştur. Delici ve kesici iş aletleri, kimyasal riskli ürünler, sıcak ve soğuk iş ortamı, kuru ve ıslak işler, kaygan ürünler, kaynak ve elektrik işleri gibi pek çok tehlike kaynağının doğurabileceği kazalardan korunmak için özel tasarlanmış iş eldivenlerine ihtiyaç duyarız.

toptan iş eldiveni


Yanık, çizilme, ezik, kesik gibi riskler çalışma yeteneğinizi günlerce hatta haftalarca olumsuz yönde etkileyebilir. Ellerinizi keskin malzemelerden, aşırı sıcaklıklardan, tehlikeli kimyasallardan, soğuk hava koşullarından ve diğer tehlikelerden korumak için, işin özelliğine uygun olarak deri, nitril, lateks, polüretan ve mekanik gibi iş eldivenlerinden kullanmak gerekir. İş eldiveni kullanımı sırasında eldivenin ele tamamen oturmasına dikkat edilmelidir. Bunun nedeni ise ele geniş olan iş eldivenleri geniş kıyafetler kadar tehlikelidir.

Ağaç ve mantar ürünleri, kağıt, demir-çelik ve metal ürünleri imalatı, genel amaçlı makinelerin imalatı, ulaşım yolu imalatları, inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, cam ürünleri imalatı, laboratuvarlar, gıda endüstri, elektrik işleri gibi birçok çalışma ortamında elleri korumak için iş eldivenleri kullanılmalıdır.

Sizlerde kendi iş sağlığınız ya da çalışanlarınızın iş güvenliğini sağlamak için iş eldiveni çeşitlerine güvenin adresi Propazar üzerinden ulaşabilirsiniz. Deri iş eldiveni, Kesilmez iş eldivenleri, kimyasal iş eldivenleri ve bir çok eldiven çeşidini en uygun fiyatlarla ve farklı marka seçenekleri ile toptan ve perakende olarak Propazar’dan satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.