BBU Safety İş Güvenliği
bbu-safety-is-guvenligi.png (198 KB)

Dinamik ve sektörde tecrübeli bir grup profesyonel tarafından 1999 yılında faaliyete geçen Ege İmbat firması, uluslararası alanda etkinliği olan ve Türkiye’de tercih edilen bir kuruluş haline geldi. Türk Endüstrisi için güvenlik ekipmanları üretimi yaparak, yüksek teknoloji ürünleri yüksek kapasite ile toplam kalite anlayışı, “Kalite kontrol edilmez, üretilir.” felsefesi ile müşteri ve çevre ihtiyacını üst seviyede sağlayan lider kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Son yıllarda Kişisel Koruyucu Donanım alanında bir atılım yaparak bir Türk markası olan BBU Safety® ile yerini daha da sağlamlaştırarak lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Türkiye ve Ege Bölgesi genelindeki mevcut başarısını aynı kararlılıkla, profesyonel bir şekilde, maksimum verim ve uygun zamanda hizmet anlayışıyla devam ettirmek, sınırları zorlamak, daha dinamik ve daha güçlü, yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde lider konumunda ilerleyebilmek, müşterileri, çalışanları ve toplumun gereksinim ve beklentilerindeki değişiklikleri önceden tahmin eden, bu ihtiyaç ve beklentileri karşılayarak ve sürekli gelişmek için yönetim stratejileri oluşturan bir şirket olmak BBU Safety markasının vazgeçilmez hedefi olmuştur.

Kafa koruma, yüz koruma, göz koruma, solunum koruma, etiketleme kilitleme ve ergonomik alanlarda ürünler imal eden BBU safety yerli üretim olması sebebiyle sektörde tercih edilen önemli markalardan birisi olmuştur.

Sizlerde BBU safety baret, BBU safey iş gözlüğü, BBU Safeyt siperlik, BBU Safety kulak tıkaçları, BBU Safety etiketleme kitleme ürünlerini incelemek ve satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. BBU safety sayfamız üzerinden markaya ait tüm ürünleri görüntüleyebilir, ürünlerin fiyatları hakkında bilgi edinebilir eğer isterseniz gönül rahatlığı ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca markaya ait toplu alımlar, termin süreleri ve stok durumlarını, sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşarak sorgulayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.