ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

KKD Otomatı Takip Yazılımı

Günümüzde KKD Otomatı artık bir çok işletmenin ihtiyacı haline gelmiş ve işini kolaylaştırmakla birlikte maliyet avantajı sağladığı da kanıtlanmıştır. Bu alanda da cihaz ile birlite yazılımın önemi de ortaya çıkmıştır.

MG Ürün Takip yazılımı; fabrika ya da büyük işletmelerde dağıtımı yapılan ekipmanları personel bazlı takip eden bir yazılımdır. Sistem mevcutta kullanılan personel kartları ile tanımlı hale gelerek personellere günlük, aylık, yıllık bazda ürün hakkı verilebilmektedir. Ürün takip yazılımı lisansı server sistemine kurularak kapalı bir şekilde çalışır ve böylece personel bilgileri dışarı sızdırılmaz. Personeller sadece kendisine tanımlı olan ürün gruplarını temin edebilir. Böylece yanlış ürün kullanımının önüne geçilmektedir. Personellerin ürünlerini ve limitlerini ilgili yetkili personeller kendi arayüzlerinden girip düzenleyebilir. Örneğin İş güvenliği uzmanı hangi personelin hangi ürünü kullanması gerektiğini arayüz üzerinden belirleyebilir. Aynı zamanda yazılım ile birlikte hem kullanılan hem de kullanılmayan ürünlerin takibini sağlayabilir, personellerin yeni ürünlere ne zaman ihtiyaç duyacağını yazılım üzerinden görebilirsiniz. MG ürün takip yazılımı mevcut stok takip programları ile entegre olabilir kullanılan ürünleri stoklarınızdan otomatik olarak düşebilmektedir.

 

YAZILIMIN ÖZELLİKLERİ

1-Yazılım mevcutta kullandığınız personel kartları ile çalışabilmektedir.

2-Personellerinize günlük, haftalık, aylık, yıllık bazda ürün limiti verebilirsiniz.

3-Personelleriniz sadece kendisine tanımlı olan ürünleri alabilir.

4-Personellerin ürünleri ve limitlerini yazılım üzerinden güncelleyebilirsiniz.

5-Personel, ürün, departman ve fabrika geneli raporları iki tarih arası filtreleyebilir. Excel, Pdf, Html formatında çıktı alabilirsiniz.

6-İstenilen sayıda farklı yetkilere sahip kullanıcı arayüzü açılabilmektedir.

 

YAZILIMIN AVANTAJLARI

1-Fabrikadaki tüm ürünler personel bazlı takip edilmektedir.

2-Personellerin yanlış ürün alımının önüne geçilmektedir.

3-Üretim prosesinin öngördüğü miktarda ürün kullanılmaktadır.

4--%30 Ekipman tasarrufu

5-Personel zimmet raporları minimuma inmektedir.

6-Yaklaşık ekipman ömrü hesaplanabilmektedir.

 

kkd otomat dokunmatik ekran

Sizlerde MG Ürün Takip yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yazılımı edinmek istiyorsanız iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, şubelerimiz veya web sitemiz üzerinden ürünü satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.