ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Eskişehir Testo Ölçüm Cihazları Datalogger

Testo Eskişehir Yetkili Satıcısı Propazar

Testo Marka Ölçüm Cihazı ve Datalogger


1957 yılında kurulan Alman menşeili Testo firması Testo Elektronik Ltd.Şti. olarak 10/03/2000 tarihinde Türkiye satış, servis ve kalibrasyon ofisi olarak ülkemizde faaliyetine başlamıştır. Testo, genel fiziksel değişkenler için endüstriyel, test ve ölçüm cihazları üreten bir firmadır. Ürün gamı içerisinde, portatif ve sabit sıcaklık, nem, basınç, hava hızı, baca gazı, ortam havası kalitesi (CO/CO2), ışık ve gürültü şiddeti, pH/iletkenlik, devir ölçüm cihazları, baca gazı analizörleri ve termal kameralar bulunmaktadır.

Testo firmasının hedefi, gelişen teknoloji ile orantılı müşteri taleplerini alternatifler sunarak karşılamaktır. Gelişen teknoloji, enerji ihtiyaçlarının artması ve enerjinin pahalılaşması, hammadde maliyetlerinin yükselmesi, firmaları, verimi arttırmaya yönelik arayışlara itmiştir. Genel fiziksel değişkenler, verim için temel faktörlerdir. Bu bağlamda, Testo, kalitesi ve satış sonrası servis desteği ile profesyonel çözüm ortağıdır. Günümüzde kalite, müşteri odaklılığın temel faktörlerinden bir tanesidir. Firmaların araştırma geliştirme merkezleri daha iyi ve kaliteli ürünün daha verimli ve uygun koşullarda üretilmesi için çalışmakta, kalite güvence bu koşulları sağlamakta, kalite kontrol sağlanmış koşulları denetlemektedir. Testo, bu birimlerin ihtiyaçları olan portatif, uzun süreli kayıt ve izleme sistemleri için her türlü alternatifleri sunabilmektedir.

testo ölçüm cihazları

Testo firması ayrıca, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, HACCP, CFR21 gibi kalite güvence ve kontrol sistemlerinin temel gereksinimlerinden bir tanesi olan ölçüm cihazlarının kalibrasyonu konusunda Türkak’dan akredite kalibrasyon laboratuarı ile endüstriye hizmet vermektedir. Kalibrasyon hizmetini, sıcaklık, nem, hava hızı, basınç ve baca gazı analiz cihazları için sağlamaktadır. Tüm bu bilgilerin ışığında biz, müşterilerden gelen talepleri uzman kadromuzla, optimum çözümler sunarak karşılayan, çalıştığımız firmalar ile uzun süreli ticari ortaklıklar kurmayı hedefleyen profesyonel bir ekibiz.


Propazar Kimdir ?


Propazar firması 2015 yılında Eskişehir 'de kurulan bir iş güvenliği malzemeleri toptan ve perakende satışı yapan firma olarak görünmektedir. Ancak Propazar firmamız kurulduğu günden beri hiçbir zaman satış firması olarak çalışmamış ve görülmemiştir. Propazar olarak tüm ekibimizin amacı her zaman partnerlerimize ve müşterilerimize doğru ve verimli ürünler ile tanıştırmaktadır. Hiçbir zaman satış odaklı çalışılmamış olup, öncelikle çalışma alanı tanınarak ve analiz edilerek doğru ürün belirlenmiş ve bu şekilde ekipmanlar ile hem iş güvenliği koruma düzeyi arttırılmış hem de firmalarda maliyet avantajı sağlanmıştır. 

Yine aynı mantık ile firmalarımızın kalite politikasına destek sağlayacak ve maddi manevi verim yükseltecek ürünler kategorisine Testo ölçüm cihazları da eklenmiştir. Testo ürünleri ile bakım maliyetlerinin düşürülmesi, enerji maliyetlerinin düşürülmesi ve izlenebilirlik alanlarında 2021 yılı itibariyle destek verilmeye başlanmıştır. 

Eskişehir ve civarında Testo Ölçüm Cihazları

Sizde firmanızın ihtiyacı olan çözümler için bizlere info@propazar.com veya 0 850 840 0776 nolu telefondan ulaşmanız yeterli olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.