ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Drager İş Güvenliği

Drager-is-guvenligi.jpg (217 KB)

Drager iş güvenliği firması, tıp ve güvenlik teknolojisi alanında ürünler üreten bir firmadır. Ürünleri ile dünyanın her yerindeki hastane, itfaiye, kurtarma hizmetleri, devlet kurumları, madencilik ve diğer sektörlerde çalışan kişilerin hayatlarını koruyor, destekliyor ve kurtarıyor diyebiliriz.

 

1889 yılında Almanya’da kurulan Drager iş güvenliği firması, beş nesil boyunca gelişerek halka açık küresel bir şirket haline gelmiştir. Hayattaki en değerli şeyin insan hayatı olduğunu bilen ve bu doğrultuda üretim yapan firma ürünlerini ve ürünlerinin kalitesini bu bilinç doğrultusunda geliştirmektedir. Drager iş güvenliği firması ürün yaşam döngüsünün başından sonuna dek en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde üretim yapmaktadır. Geliştirmeden üretim ve depolamaya, satıştan hizmete kadar tüm dikkatlerini müşteri memnuniyetini sağlamaya yönlendirmiştir.

Endüstriyel ortamlarda çalışmak çok sayıda risk barındırır. Duruma ve işin özelliğine bağlı olarak riskler geniş ölçüde değişkenlik gösterebilir ve kişisel koruyucu ekipman kullanımını mutlak bir gereklilik haline gelebilir. Drager iş güvenliği firmasının odağında her zaman çalışanların güvenliği vardır ve nesillerdir, çalışan kişilerin canlarını korumak için kişisel koruyucu ekipmanlar ve iş güvenliği malzemeleri üretmektedir. Yeniden kullanılabilir veya tek kullanımlık giysiler, Gelişmiş kafa koruma ekipmanları, yüz ve solunum koruma ekipmanları, geliştirilmiş göz koruyucular, ve profesyonel motorlu solunum setleri gibi bir çok iş güvenliği ürünü Drager iş güvenliği firmasının ürettiği ürünlere örnek olarak verilebilir.

 

Propazar İş güvenliği firması olarak Drager ürünlerinin tamamını uygun fiyatlarla müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Sizlerde Drager iş gözlüğü, Drager maske, Drager baret, Drager vizör, Drager solunum sistemleri, Drager tek kullanımlık tulum gibi Drager’in ürünlerine ulaşmak, ürünler hakkında bilgi sahibi olmak ya da ürünleri satın almak istiyorsanız Drager iş güvenliği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.