ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Kimyasal Yağ ve Genel Emiciler

Emici ürünler; çevre felaketleri, kimyasal madde riskleri, yakıt taşıma yada depolama sırasında meydana gelen yakıt sızıntısı ve kazalarda sıvıların yayılımını engellemek, yağ ve su birikintilerini temizlemek belli bir bölgeye hapsetmek için kullanılır.

Emiciler; yağ emiciler, kimyasal emiciler ve genel amaçlı emiciler olmak üzere 3 grupta toplanır.

Emici ürünler ise emici yastık emici sosis, emici ped emici rulo gibi farklı boyut ve şekillerde olabilir. Kullanım alanına göre, kullanılan emiciler döküntü özelliği ve boyutuna göre seçilebilirler.


kimyasal yağ genel emici kit

 

Yağ emici pedler; zeki polimerler veya hidrofobik olan pamuk elyaflardan üretilir. Kullanılan ürün nedeniyle suyu iterler, böylece havuzların veya göllerin yüzeyinden yağ  ve benzeri döküntüleri temizlemek için kullanışlıdır.

 

Kimyasal Emiciler, aşındırıcı ya da yakıcı kimyasallar gibi agresif kimyasallar dahil tüm endüstriyel sıvıları hapsetmek ve temizlemek amacıyla kullanılmaktadır.

Kimyasal ve Yağ Emiciler Nerelerde KullanılırKullanım Alanları; tehlikeli veya bilinmeyen sıvı dökülmelerinde kullanılır. Su dahil tüm sıvıları emer. Kostik soda, hidroklorik asit, sülfürik asit, sodyum hidroksit ve nitrik asit gibi agresif sıvı döküntüleri için kullanılır.

 

Genel amaçlı emicilerin en önemli özelliği çok yönlü olmalarıdır, çünkü yağ bazlı döküntüleri, soğutucuları ve su veya solvent bazlı her şeyi emer. Bu emici pedlerinin avantajları çok yönlü olmalarıdır ve bu onları genel bir endüstriyel ortam için vazgeçilmez kılar. Yağ emici pedler ve kimyasal emici pedler, kimyasal ve yağ bazlı işlevleri için ideal olmalarını sağlayan çok özel özelliklere sahiptir; fakat bu genel amaçlı emici pedler, daha geniş çaplı kullanım sunar.

 

Kimyasal ve yağ emiciler ve genel amaçlı emiciler hakkında daha detaylı bilgi edinmek, Staline emici kitler, Etki emici absorbent ve emici ürünlerine en uygun fiyatlar ile Propazar üzerinden ulaşabilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.