ESKİŞEHİR | Adana | Elazığ | Hatay | Zonguldak | Konya | Giresun | İstanbul | Yozgat ve Diğer Tüm İller ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Myform İş Kıyafetleri

Myform iş Kıyafetleri

Kurumsal iş elbiseleri üretimi alanında 60 seneden bu yana çalışan Myform iş kıyafetleri firması, bugün değişen ve gelişen teknolojileri kullanarak artan ihtiyaçlara göre nitelikli üretim yapabilmektedir. Konya’da 4000 M² ve Kahramanmaraş' ta 2000 M² tesisleri bulunan Myform iş kıyafetleri firması, kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar oluşturarak, firmanıza özel iş elbiseleri üretmektedir.

Özellikle iş yerlerinde yapılan bir araştırmada fiziki şartların ve çalışan kişilerin dış görünüşünün, üretim verimine pozitif katkıda bulunduğu tespit edilmiştir. Firmalarda çalışan her konum ve meslekteki kişilerin kıyafetleri ile ayırt edilebilmesi, kurumsallaşma süreçlerinde gerekli görülen durumlardan biridir. Myform iş kıyafetleri firmasının bu alandaki deneyimleri sizi farklı kılarken, iş performansınıza pozitif yönde katkı sağlayacaktır.

Lider olmak, kendine has olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri çerçevesinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak gelişen teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi noktasında oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek Myform iş kıyafetleri firmasının hedefi olmuştur.

Myform iş kıyafetleri firması, İç Anadolu Bölge Bayisi olan Propazar ile kurumsal standartları geliştirerek firmaların imajını güçlendirmesine katkıda bulunmaktadır. Çalışanların beklentilerini karşılarken, kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatları ile, konforlu, rahat, estetik ve fonksiyonel özelliklerde ürün üretmek Myform iş kıyafetleri firmasının misyonu iken bu ürünleri tüketiciler ile buluşturmak Propazar firmasının önceliği olmuştur.

İş pantolonları, teknik yelekler, iş montları, iş önlükleri, iş gömlekleri, sweatler, tişörtler, iş ceketleri, aşçı kıyafetleri, güvenlik kıyafetleri ve aklınıza gelebilecek her türlü meslek dalında iş kıyafetleri Myform kalitesi ve güvencesi ile Propazar’da. Sizlerde Myform iş kıyafetleri ile ilgili bilgi almak ve alışveriş yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Myform iş kıyafetleri sayfamız üzerinden Myform firmasına ait her türlü iş kıyafetine ulaşabilir, ürünler ve ürün fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.